Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Odbudowa świetlicy wiejskiej w m. Ligota,,

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00395974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395974/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 12:24
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94039aea-2ea2-4b96-a937-76429da643ef
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395974 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Odbudowa świetlicy wiejskiej w m. Ligota,,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.4.2.) Miejscowość: Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94039aea-2ea2-4b96-a937-76429da643ef

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395974

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00097010

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Odbudowa świetlicy wiejskiej w m. Ligota,,

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania kolejny etap odbudowy budynku świetlicy polegający na wykonaniu posadzki z płytek ceramicznych o pow. ok. 159,340 m2, w tym: podłoże, wykonanie podkładu, izolacja pozioma z folii, izolacja pozioma z wełny, podłoże z betonu zatarte na gładko, siatka zgrzewana, warstwa wyrównująca, montaż listew dylatacyjnych.

Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami jeżeli takowe padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.

3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WASYL TOMASZ WASILEWSKI

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5010077627

4.3.4.) Miejscowość: LESZNO

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 90405,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00141920/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wprowadzenie do dokumentacji projektowej zmiany w zakresie materiału izolacyjnego na płyty styropianowe oraz trudności z jej dostępnością na rynku.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony ustalają następujące terminy wykonania przedmiotu umowy:
a) rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy,
b) zakończenia: 118 dni od daty podpisania umowy, tj. 01.07.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 90405,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane