„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.
Gmina Czchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00396161
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396161/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 13:10
- Lokalizacja
- Czchów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2d57372-92b4-4555-a009-3f8430bafa75
- Identyfikator
- 8691291026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396161 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 12
1.4.2.) Miejscowość: Czchów
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-860
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 146621716
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2d57372-92b4-4555-a009-3f8430bafa75
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396161
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00175666
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.3. Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów.
W ramach zadania wykonana zostanie przebudowa drogi gminnej nr 250110K
Tworkowa – Rożnówka w miejscowości Tworkowa, w zakresie wzmocnienia oraz regulacji
szerokości jezdni, aby jej nominalna wartość wynosiła 5,00 m. Wprowadzono miejscowe
zawężenia jezdni w zakresie 4,65 – 4,95 m. W ramach przebudowy zostanie wykonane
sfrezowanie 5 cm istniejącej nawierzchni jezdni drogi gminnej. Przebudowane
zostaną wszystkie zjazdy zwykłe w ciągu drogi gminnej. Dowiązanie do krawędzi jezdni drogi
gminnej zostanie zrealizowane poprzez skosy o proporcji n:m, gdzie n=m=1,0 m, 1,5 m lub
2,0 m. Nawierzchnia przebudowywanej drogi gminnej oraz zjazdów zwykłych zostanie
wykonana z betonu asfaltowego. Po obu stronach drogi zaprojektowano pobocza z destruktu
asfaltowego o zmiennej szerokości w zakresie od 0,50 m do 0,75 m.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, tj:
• w przedmiarach robót,
• w specyfikacji technicznej,
• w przekrojach.
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45442121-1 - Malowanie budowli
32562300-3 - Światłowodowe kable do przesyłu danych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
4.3.3.) Ulica: ul. Drogowców 1
4.3.4.) Miejscowość: Dębica
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-200
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 547797,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00272497/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 547797,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |