Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na części działki nr ew. 8177/11 w Grębowie

Powiat Tarnobrzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396214
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396214/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 13:22
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fef3de89-ef2b-4188-a89d-7950068e31b5
Identyfikator
8672074339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane związane ze stadionamiRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneWznoszenie ogrodzeń

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396214 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na części działki nr ew. 8177/11 w Grębowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 1 Maja 4

1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 15 822 39 22

1.4.8.) Numer faksu: 15 822 39 22

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fef3de89-ef2b-4188-a89d-7950068e31b5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396214

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00121333

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na części działki nr ew. 8177/11 w Grębowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na części działki nr ew. 8177/11 w Grębowie.
3.2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) roboty branży elektrycznej:
- wykonanie oświetlenia boiska wielofunkcyjnego wraz z układaniem kabli w wykopach,
- wykonane instalacji oświetlenia,
- wykonanie instalacji 230V;
b) roboty branży sanitarnej:
- wykonanie przyłącza wodociągowego,
- wykonacie przyłącza kanalizacji sanitarnej,
- wykonanie instalacji wodociągowej,
- wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej;
c) roboty branży konstrukcyjno-budowlanej:
- roboty ziemne,
- wykonanie podbudów z materiałów naturalnych,
- wykonanie podbudów elastycznych,
- ułożenie galanterii betonowej,
- wykonanie nawierzchni sportowych (boisko i bieżnia lekkoatletyczna),
- wykonanie nawierzchni skoczni w dal,
- wykonanie stanowiska do tenisa stołowego,
- wykonanie ogrodzenia kompleksu sportowego,
- budowa zaplecza socjalnego,
- wykonanie zieleni wokół kompleksu sportowego,
- utwardzenie terenu o nawierzchni z kostki bekonowej, kruszywa łamanego;
d) dostawa wyposażenia sportowego;
e) dostawa i montaż małej architektury.

3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

140 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BILDRES Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5170405402

4.3.3.) Ulica: Stanisława Trembeckiego 11A

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-234

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1837912,97 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00214764/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Podczas realizacji zadania zaszła konieczność wykonania nieplanowanych ale koniecznych do wykonania robót. Wartość tych robót wyniosła: 38 727,86 zł.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wartość wynagrodzenia umownego wzrosła do kwoty 1 876 640,83 zł.

5.4.6.) Wartość zmiany: 38727,86

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1876640,83 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane