Łączne wykonanie robót budowlanych: Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie oraz rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie.

Gmina Miasto Piastów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208072
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-28 11:20
Lokalizacja
Piastów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-866722a4-32dc-41f3-921c-7f093ae04672
Identyfikator
5342283759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW BUGAJCZYKPiastów, PL · lot 0
1 915 485,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208072 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Łączne wykonanie robót budowlanych: Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie oraz rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Piastów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 2

1.5.2.) Miejscowość: Piastów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-820

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mnasierowski@piastow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piastow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-866722a4-32dc-41f3-921c-7f093ae04672

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Łączne wykonanie robót budowlanych: Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie oraz rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-866722a4-32dc-41f3-921c-7f093ae04672

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061702/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 3100070W - ul. K. Przerwy - Tetmajera w Piastowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest:

Łączne wykonanie robót budowlanych: Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie oraz
rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie.

Zakres prac polega na łącznym wykonaniu następujących zadań:

• Zadanie 1: wykonanie robót budowlanych „Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie”.

Zamawiający informuje, że:
o Zadanie 1: wykonanie robót budowlanych „Przebudowa ul. J. Brandta w Piastowie” jest współfinansowane ze środków Województwa Mazowieckiego.


• Zadanie 2: wykonanie robót budowlanych „Rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie”.

Zamawiający informuje, że:
o Zadanie 2: wykonanie robót budowlanych „Rozbudowa drogi gminnej nr 310707W – ul. K. Przerwy-Tetmajera w Piastowie” jest współfinansowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1915485,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3330291,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1915485,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wiesław Bugajczyk "BUD-BRUK" Zakład Robót Drogowych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220052183

7.3.3) Ulica: ul. Noakowskiego 2A

7.3.4) Miejscowość: Piastów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-820

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1915485,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane