Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Turobin
Gmina Turobin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00396363
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396363/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-18 13:50
- Lokalizacja
- Turobin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f96eda2a-96cd-44c2-9477-a7721893f7e9
- Identyfikator
- 9181971107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396363 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Turobin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turobin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369184
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 4
1.4.2.) Miejscowość: Turobin
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-465
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@turobin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turobin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f96eda2a-96cd-44c2-9477-a7721893f7e9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396363
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00203218
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Turobin
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Turobin. 2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie: a) nawierzchni; b) poboczy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, STWiORB oraz dokumentacja techniczna stanowiące integralną część SWZ. 4. Do Wykonawcy należy zapewnienie obsługi geodezyjnej i geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, obejmującej położenie obiektu na gruncie. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wymaganiami Zamawiającego zawartymi w dokumentach zamówienia oraz zgodnie ze złożoną ofertą, w szczególności z należytą starannością, bezpieczeństwem, dobrą jakością, właściwą organizacją i postanowieniami zawartej umowy. 6. Roboty, o których mowa wyżej należy wykonać z materiałów Wykonawcy. 7. Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2020 r. poz. 797) oraz ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2020 r. poz. 1219 ze zm.). 8. Wykonawca robót ponosi odpowiedzialność za jakość wykonywanych robót oraz zastosowanych materiałów. 9. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia ma odpowiadać wymogom określonym w SWZ. Wszystkie wskazane w dokumentacji SWZ znaki towarowe, patenty lub pochodzenie należy traktować jako przykładowe i wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. 10. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w stosunku do opisywanych przez Zamawiającego jest obowiązany udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 11. Zaleca się, aby Wykonawcy dokonali oceny stanu faktycznego, dokumentów i informacji dotyczących niniejszego postępowania. Wykonawca jest zobowiązany do zdobycia wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego przygotowania oferty oraz sprawdzenia i zweryfikowania materiałów przetargowych oraz niezwłocznego poinformowania Zamawiającego o ewentualnych błędach lub przeoczeniach. Zamawiający nie będzie uwzględniał żadnych roszczeń i uwag z tytułu błędów lub nieścisłości SWZ po upływie terminu na wniesienie ewentualnych uwag do treści SWZ. 12. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej, lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu. 13. Minimalny wymagany okres gwarancji na roboty wynosi 36 miesięcy licząc od daty wskazanej w protokole odbioru ostatecznego. Wykonawca może zaproponować dłuższy okres, maksymalnie wydłużając okres minimalny o dodatkowe 24 miesiące. Będzie to uwzględnione podczas oceny i badania ofert za zasadach określonych w pkt 20.2. SWZ Udzielając gwarancji Wykonawca zapewnia bezpłatne czynności przeglądów gwarancyjnych w okresie udzielonej gwarancji na cały przedmiot zamówienia, więc powinien ten koszt uwzględnić w wynagrodzeniu. 14. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących zamówień na roboty budowlane lub usług. 15 UWAGA: Oferent, wyłoniony w drodze przetargu, jest zobowiązany przedłożyć Zamawiającemu kosztorys ofertowy. Kosztorys zaakceptowany przez Zamawiającego, będzie stanowił załącznik do umowy na realizację zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KABAT BRUK Jarosz Grzegorz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060733983
4.3.3.) Ulica: Chrzanów Trzeci 90
4.3.4.) Miejscowość: Chrzanów
4.3.5.) Kod pocztowy: 23-305
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 73827,83 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00314948/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 73827,83 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |