Remont drogi gminnej nr 470018K wraz z mostem w km 0+707,00 do 0+857,00 w miejscowości Kossowa, Gmina Brzeźnica
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00208082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00208082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-28 11:22
- Lokalizacja
- Brzeźnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-995b4805-4571-48d3-9f01-20a8dd30fd63
- Identyfikator
- 5511123918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208082 z dnia 2025-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 470018K wraz z mostem w km 0+707,00 do 0+857,00 w miejscowości Kossowa, Gmina Brzeźnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 109
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338792029
1.5.8.) Numer faksu: 338972092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-995b4805-4571-48d3-9f01-20a8dd30fd631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 470018K wraz z mostem w km 0+707,00 do 0+857,00 w miejscowości Kossowa, Gmina Brzeźnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-995b4805-4571-48d3-9f01-20a8dd30fd63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036212/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej Nr 470018K wraz z mostem od 00+707 do 00+857 w m. Kossowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00144171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.105.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 804441,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia : „Remont drogi gminnej nr 470018K wraz z mostem w km 0+707,00 do 0+857,00 w miejscowości Kossowa, Gmina Brzeźnica” zakłada wykonanie:
Remontu obiektu mostowego na Kanale Łączańskim
- roboty rozbiórkowe,
-roboty mostowe (remont konstrukcji stalowej, piaskowanie, podwójne malowanie, wymiana elementów uszkodzonych w razie konieczności, remont pomostu drewnianego, remontu nawierzchni asfaltowej, remont łożysk, remontu przyczółków, skrzydeł, ław pod łożyskowych, kamiennych elementów gzymsów, remontu balustrad, odtworzenie betonowych elementów dekoracyjnych, remontu stożków skarpowych, wykonanie belek podwalinowych),
Remont nawierzchni drogi :
-wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej,
- remontu istniejących poboczy,
Wykonanie oznakowania
- montaż znaków żeglugowych
- montaż znaków drogowych.
5.5. Szczegółowy zakres robót określony został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót oraz dokumentacji zgłoszeniowej, załączonych do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 817950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1384686,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 817950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMOST Budowa i Remonty Mostów, Projekty, Ekspertyzy S.C. Adam, Jan i Marek DRYGAŁA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790164531
7.3.3) Ulica: Tyniecka 3
7.3.4) Miejscowość: Czernichów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-070
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 817950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2025-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |