Budowa chodnika w Długiem Nowem

Gmina Święciechowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396850
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396850/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-18 16:59
Lokalizacja
Święciechowa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7b22da6-b2f3-4730-851f-cfc3b6992dcb
Identyfikator
6972235722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396850 z dnia 2026-08-18

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa chodnika w Długiem Nowem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ułańska

1.4.2.) Miejscowość: Święciechowa

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-115

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.7.) Numer telefonu: (65) 5333510

1.4.8.) Numer faksu: (65)5299548

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieciechowa.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7b22da6-b2f3-4730-851f-cfc3b6992dcb

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396850

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00135441

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa chodnika w Długiem Nowem

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa chodnika w miejscowości Długie Nowe na odcinku od km 0+320 do km 0+920.
2. Zakres robót do wykonania dotyczy budowy chodnika wraz ze zjazdami do nieruchomości wraz z wymianą istniejących krawężników i ścieków na odcinku od km 0+320 do km 0+920.
Zjazdy do nieruchomości należy wykonać tylko w ciągu chodnika, który jest po południowej stronie jezdni (zjazdy po północnej stronie jezdni nie stanowią przedmiotu zamówienia).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót „STWOiR” (Załącznik nr 9 do SWZ) oraz kosztorysie ofertowym (Załącznik nr 8 do SWZ).

3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Kanalizacyjnych Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972377675

4.3.3.) Ulica: Jana Kochanowskiego 4A

4.3.4.) Miejscowość: Leszno

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-100

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 574301,76 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00193172/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność zwiększenia zakresu zamówienia o roboty dodatkowe i uwzględnienie robót zaniechanych wyszczególnionych w protokole konieczności.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Konieczność zwiększenia zakresu zamówienia o roboty dodatkowe i uwzględnienie robót zaniechanych wyszczególnionych w protokole konieczności, tj. między innymi wymiana włazów, przeniesienie hydrantu, remont placu, chodnika oraz wymiana
krawężników w rejonie sali wiejskiej. Rezygnacja ze ścieku z kostki. Zmiana terminu realizacji umowy.

5.4.6.) Wartość zmiany: 56179,02

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 581603,04 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane