Rozbiórka obiektów przy ul. Szpitalnej 45 w Koninie

WIELKOPOLSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208282
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-28 12:05
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47320868-3be1-4f84-9de8-95fa3a4160a4
Identyfikator
6652993390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektrycznePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie usuwania gruzu

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW JANECKIWłocławek, PL · lot 0
214 020 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208282 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka obiektów przy ul. Szpitalnej 45 w Koninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001347154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 245 19 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wcrm@pogotowie-konin.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie-konin.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050318

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka obiektów przy ul. Szpitalnej 45 w Koninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47320868-3be1-4f84-9de8-95fa3a4160a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ.392.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 476644,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka dwóch budynków – budynku nr 1 i budynku nr 2 oraz murku oporowego o łącznej długości 30,91 m, znajdujących się przy ulicy Szpitalnej 45 w Koninie. Budynek nr 1 o wysokości 4,75 m znajduje się w odległości 13,65 m od granicy z działką sąsiednią, a budynek nr 2 o wysokości 8,55 m znajduje się w odległości 3,79 m od granicy z sąsiednią działką budowlaną. Obszar, który obejmuje swoim zakresem przedmiot inwestycji to działka o numerze ewidencyjnym 831/2 położona w miejscowości Konin.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania „Rozbiórka obiektów oraz opracowanie dokumentacji projektowej nowej siedziby WCRM sp. z o.o. na ul. Szpitalnej 45 w Koninie”
3. Przyczyną rozbiórki jest zły stan techniczny obiektów. Rozbiórka infrastruktury technicznej na działce wg załącznika – Plan sytuacyjny.
4. Zamawiający jest w posiadaniu Decyzji a nr 105 Prezydenta Miasta Konina z dnia 9 sierpnia 2024 roku w sprawie udzielenia pozwolenia na rozbiórkę.
5. Dokumentacja podstawowa opracowana została w 1985 r. Budynki w stanie surowym otwartym, nieużytkowane od Przerwa w budowie 34-35 lat.
6. Roboty rozbiórkowe należy przeprowadzić metodą tradycyjną, począwszy od dachu, a skończywszy na elementach zagłębionych w ziemi.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w części IV SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 28

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 26

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 16

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 13

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1574400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214020,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH "DŹWIGAR"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8880018113

7.3.3) Ulica: Stodólna 58/9

7.3.4) Miejscowość: WŁOCŁAWEK

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214020,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane