Remont drogi powiatowej nr 2226Z na odcinku Brzeziny - Zieleniewo

Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396963
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396963/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 07:42
Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db4e04e8-cd13-4228-a523-6e0df62bcc1f
Identyfikator
5941429169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396963 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2226Z na odcinku Brzeziny - Zieleniewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811782182

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 27a

1.4.2.) Miejscowość: Choszczno

1.4.3.) Kod pocztowy: 73-200

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.) Numer telefonu: 95 7657975

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdst@powiatchoszczno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bippzd.powiatchoszczenski.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db4e04e8-cd13-4228-a523-6e0df62bcc1f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396963

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00395981

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont drogi powiatowej nr 2226Z na odcinku Brzeziny - Zieleniewo

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

W ramach tego przedsięwzięcia planuje się:
ramach tego przedsięwzięcia planuje się:
− Rozbiórkę istniejącej nawierzchni i podbudowy z kruszywa we wskazanym zakresie,
− Wykonanie koryta pod projektowane konstrukcje oraz zagęszczenie do Is = 1,0
− Oczyszczenie krawędzi jezdni i luźnych części nawierzchni,
− Frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej nr 2226Z
− Wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości średnio 125 kg/m2
− Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
− Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na całym projektowanym odcinku
− Wykonanie zjazdów z kruszywa
− Wykonanie poboczy z mieszanki optymalnej,
− Wykonanie oznakowania poziomego i modernizacja pionowego.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maldrobud Sp. z o.o. Sp. kom.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971652742

4.3.3.) Ulica: Królewiecka 43

4.3.4.) Miejscowość: Myślibórz

4.3.5.) Kod pocztowy: 74-300

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 4327298,90 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00483557/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4327298,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane