Przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach Hucisko Nienadowskie i Drohobyczka

MIASTO I GMINA DUBIECKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00396969
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396969/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 07:46
Lokalizacja
Dubiecko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7729512c-c331-4a8d-a003-c44fe7534f49
Identyfikator
7952311403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396969 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach Hucisko Nienadowskie i Drohobyczka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Przemyska 10

1.4.2.) Miejscowość: Dubiecko

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-750

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7729512c-c331-4a8d-a003-c44fe7534f49

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396969

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00262132

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach Hucisko Nienadowskie i Drohobyczka

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 1 – Modernizacja drogi w miejscowości Hucisko Nienadowskie
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hucisko Nienadowskie na dz. o nr. ewid. 894 w km 0+000 – 0+390. Przewiduję się wykonanie nawierzchni z płyt betonowych ze względu na duży spadek terenu.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Drak-Bud Spółka z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952558138

4.3.4.) Miejscowość: Krówniki

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 166618,26 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00334811/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie realizacji robót związanych z wykonaniem odcinka drogi w km 0+135–0+190, po wykonaniu robót ziemnych i korytowania, ujawniono niekorzystne warunki gruntowo-wodne, które nie były możliwe do stwierdzenia na etapie przygotowania i planowania robót.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

W związku z powyższym zachodzi konieczność zastosowania dodatkowych rozwiązań technologicznych, polegających na wzmocnieniu i ustabilizowaniu podłoża poprzez wykonanie dodatkowej warstwy podbudowy oraz zastosowanie płyt drogowych jako elementu wzmacniającego konstrukcję na problematycznym odcinku.

5.4.6.) Wartość zmiany: 37495,32

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 204113,58 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane