Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej szkół w Gardei i Wandowie”.

GMINA GARDEJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208318
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208318/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-28 12:13
Lokalizacja
Gardeja, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb2e91bb-35da-4baa-afdb-84fff413bae9
Identyfikator
5811850255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

2 przyznane

COREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
102 705 PLN
PRACOWNIA PROJEKTOWA J&J SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuławy, PL · lot 1
61 377 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208318 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej szkół w Gardei i Wandowie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARDEJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kwidzyńska 27

1.5.2.) Miejscowość: Gardeja

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-520

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 55 26204050

1.5.8.) Numer faksu: 55 2624055

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gardeja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gardeja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gardeja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej szkół w Gardei i Wandowie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb2e91bb-35da-4baa-afdb-84fff413bae9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039645/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej szkół w Gardei i Wandowie”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach programu priorytetowego Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238519,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres robót dla poszczególnych elementów zamierzenia budowlanego obejmuje:
część I - Wykonanie dokumentacji projektowej poprawy efektywności energetycznej
Szkoły Podstawowej w Gardei.
Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w audycie energetycznym. Dokumentacja musi zawierać "Raport otwarcia" opisujący sposób planowania, wdrażania, realizacji, monitorowania i rozliczania inwestycji zgodnie z wytycznymi DNSH (nie czyń znaczącej szkody). Wytyczne w zakresie sporządzenia raportu zawarte są w podsumowaniu audytu - tabela 4.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 119259,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres robót dla poszczególnych elementów zamierzenia budowlanego obejmuje:
część II - Wykonanie dokumentacji projektowej poprawy efektywności energetycznej
Szkoły Podstawowej w Wandowie.
Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w audycie energetycznym i oświetleniowym. Dokumentacja musi zawierać "Raport otwarcia" opisujący sposób planowania, wdrażania, realizacji, monitorowania i rozliczania inwestycji zgodnie z wytycznymi DNSH (nie czyń znaczącej szkody). Wytyczne w zakresie sporządzenia raportu zawarte są w podsumowaniu audytu - tabela 4.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 119259,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59778,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102705,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COREMATIC ENGINEERING SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312689210

7.3.3) Ulica: Lipowa 14

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102705,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61377,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61377,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa J&J Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162825800

7.3.3) Ulica: Zielona 6

7.3.4) Miejscowość: Puławy

7.3.5) Kod pocztowy: 24-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613777,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30
2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi