Modernizacja hali sportowej przy Zespole Szkół w Sabniach
Gmina Sabnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397046
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397046/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 08:22
- Lokalizacja
- Sabnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f13f658c-5db5-4213-a107-e08040efad8d
- Identyfikator
- 8231560068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397046 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej przy Zespole Szkół w Sabniach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sabnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 73
1.5.2.) Miejscowość: Sabnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-331
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 506 56 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sabnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sabnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sabnie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja hali sportowej przy Zespole Szkół w Sabniach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f13f658c-5db5-4213-a107-e08040efad8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397046
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016242/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja hali sportowej przy Zespole Szkół w Sabniach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIŚ.271.2.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia należy wykonać następujący zakres robót:
1. wymianę drzwi na drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe;
2. przecieranie istniejących tynków wewnętrznych z zeskrobaniem farby ;
3. przygotowanie podłoża – uzupełnienie ubytków w tynkach;
4. gruntowanie powierzchni ścian;
5. gładź gipsowa dwuwarstwowa;
6. malowanie tynków wewnętrznych dwukrotnie farbą zmywalną;
7. demontaż wykładziny podłogowej;
8. rozebranie podłogi drewnianej;
9. rozebranie legarów podłogowych;
10. iniekcja ciśnieniowa dwurzędowa jednostronna w ścianie;
11. przewody wentylacyjne z blachy stalowej;
12. izolacje przeciwwodne z papy powierzchni poziomych na gorąco;
13. ułożenie podłogi na legarach z drewna iglastego klasy II-III o wym. 20x90-95mm impregnowanego o wilgotności do 16%;
14. ślepa podłoga z płyt wilgocioodpornych rozkładających obciążenia 5mm;
15. posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych z warstwą izolacyjną rulonowe;
16. malowanie linii pięciu podstawowych boisk.
Szczegółowe informacje zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775789,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 775789,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775789,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDIR SYSTEM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522194054
7.3.3) Ulica: Główna
7.3.4) Miejscowość: Sabnie
7.3.5) Kod pocztowy: 08-331
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775789,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |