Przebudowa drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00

Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00397106
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00397106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 08:41
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-055c38fa-3037-4f4e-b23d-1e2bc01e396f
Identyfikator
7162272436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

Wykonawcy

1 przyznane

PBI Infrastruktura S.A.Kraśnik, PL · lot 0
4 294 661,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397106 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Składowa 1a

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: biuro@pzd.pulawy.pl

1.5.8.) Numer faksu: biuro@pzd.pulawy.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzd.pulawy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.pzd.pulawy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie siecią dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-055c38fa-3037-4f4e-b23d-1e2bc01e396f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00105837/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307354

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/PZD/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00”.
Opis i zakres inwestycji:
Zakres inwestycji przebudowy drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00 obejmuje następujące branże:
branża drogowo mostowa:
 geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza;
 roboty przygotowawcze;
 roboty ziemne;
 odwodnienie korpusu drogowego;
 podbudowy;
 nawierzchnie;
 roboty wykończeniowe;
 oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu;
 elementy ulic;
 rozbiórka elementów mostu;
 fundamenty;
 korpusy podpór;
 ustroje nośne;
 urządzenia dylatacyjne;
 odwodnienie;
 hydroizolacja;
 wyposażenie pomostu;
 roboty przyobiektowe;
 roboty nawierzchniowe i zabezpieczające;
branża elektryczna:
 budowa linii kablowej oświetleniowej;
 montaż słupów aluminiowych h=5m z oprawami asymetrycznymi typu LED;
 zabezpieczenie istniejącej sieci telekomunikacyjnej;
 badania i pomiary;
branża telekomunikacyjna:
 demontaż i ponowny montaż telekomunikacyjnej linii napowietrznej;
 demontaż i ponowny montaż słupów telekomunikacyjnych;
branża teletechniczna:
 budowa kanału technologicznego ulicznego typu KTu;
 budowa kanalizacji kablowej przepustowej KTp;
 budowa studni kablowych SKR-1;
Wykonawca zobowiązany jest do dołączenia do wykonanej inwentaryzacji powykonawczej informacji w postaci elektronicznej o wybudowanych kanałach technologicznych zlokalizowanych w pasie drogowym umożliwiających przekazanie tych informacji Prezesowi Urzędu Komunikacji Elektronicznej w systemie teleinformatycznym zgodnie z art. 29d ust. 4 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 311).
Przebudowa drogi jest związana ze złym stanem technicznym istniejącej na-wierzchni, która wymaga wykonania pilnych robót drogowych w celu poprawy parametrów techniczno – użytkowych drogi i warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4294661,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6563022,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4294661,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBI Infrastruktura S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 81614655245

7.3.3) Ulica: Kolejowa

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4294661,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-05-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane