Regulacja instalacji wentylacji w budynku C, po naprawach automatyki regulatorów VAV w budynku Centrum Nowych Technologii UW w Warszawie przy ul. Banacha 2c
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397129
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 08:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a8a223d-aacf-4b10-ab1e-f79e5853864e
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397129 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Regulacja instalacji wentylacji w budynku C, po naprawach automatyki regulatorów VAV w budynku Centrum Nowych Technologii UW w Warszawie przy ul. Banacha 2c
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@adm.uw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a8a223d-aacf-4b10-ab1e-f79e5853864e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Regulacja instalacji wentylacji w budynku C, po naprawach automatyki regulatorów VAV w budynku Centrum Nowych Technologii UW w Warszawie przy ul. Banacha 2c2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a8a223d-aacf-4b10-ab1e-f79e5853864e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249940
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/342/2025/DZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na regulacji instalacji wentylacji w budynku C, po naprawach automatyki regulatorów VAV w budynku Centrum Nowych Technologii UW w Warszawie przy ul. Banacha 2c.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót budowlanych, zwanych dalej „robotami”, określa „Dokumentacja” stanowiąca załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ, oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72210000-0 - Usługi programowania pakietów oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72240000-9 - Usługi analizy systemu i programowania
71315410-6 - Kontrola systemu wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110490,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494650,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110490,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMC Controls. Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559720
7.3.3) Ulica: Lucerny 77
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-612
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110490,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |