Budowa sieci oświetlenia ulicznego
GMINA BABICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397362
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397362/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 09:53
- Lokalizacja
- Babice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04c073c0-d217-4634-9487-8d8581ea7033
- Identyfikator
- 6281683576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397362 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci oświetlenia ulicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BABICE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000534960
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Krakowska 56
1.4.2.) Miejscowość: Babice
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-551
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: 32 6134 013
1.4.8.) Numer faksu: 32 6134 002
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@babice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04c073c0-d217-4634-9487-8d8581ea7033
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397362
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00217446
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci oświetlenia ulicznego
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 2 - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Poprzeczna i Nadwiślańska w Mętkowie.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac polegających na budowie oświetlenia skrzyżowania ulicy Poprzecznej z ulicą Nadwiślańską w Mętkowie.
Zakres robót budowlanych:
1)Wykopanie przewiertów,
2)Ułożenie linii kablowej nN NA2XY-j 4x35 mm2 L-63/67m,
3)Wykopy pod fundamenty słupowe,
4)Postawienie słupów - 2 szt.,
5)Wykonanie przewiertu i ułożenie rury ochronnej SRS110 L-63m,
6)Zasypywanie rowów kablowych,
7)Pomiary i próby powykonawcze.
W zakresie niezbędnych prac należy również przygotować i przekazać Zamawiającemu dokumentację zawierającą:
1)Dokumentację powykonawczą wraz z wypełnionym Dziennikiem Budowy,
2)Dokumentację fabryczną, serwisową oraz DTR w języku polskim,
3)Instrukcje obsługi oraz zalecenia instalacyjne dostawcy,
4)Karty gwarancyjne urządzeń,
5)Gwarancję Wykonawcy na roboty montażowe i instalacyjne,
6)Protokoły przeprowadzenia prób i pomiarów,
7)Świadectwa dopuszczenia urządzeń do ruchu lub eksploatacji,
8)Oświadczenie Wykonawcy, że roboty zostały wykonane zgodnie z projektem i innymi przepisami szczegółowymi,
9)Aparat geodezyjny powykonawczy.
Powyższa dokumentacja powinna być kompletna, zgodna z przepisami prawa i pozwalać na skuteczne zakończenie robót budowlanych oraz użytkowanie obiektów oświetlenia ulicznego.
Pozostałe obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zadania. Wykonawca zobowiązany jest:
1)dokonać zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych,
2)wykonać oznakowanie i wygrodzenie pasa robót,
3)wykonać wytyczenie geodezyjne obiektów,
4)wykonać wykopy pod stanowiska słupowe oraz linie kablowe,
5)zamontować stanowiska słupowe oraz ułożyć linie kablowe i je zasypać,
6)zamontować wysięgniki oraz oprawy oświetlenia zewnętrznego,
7)wykonać roboty wykończeniowe,
8)dokonać inwentaryzacji geodezyjnej,
9)wykonać pomiary i badania powykonawcze,
10)sporządzić dokumentację powykonawczą,
11)zgłosić całość robót do odbioru i zakończenia robót z przedłożoną dokumentacją powykonawczą.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia z podziałem na części zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ - Dokumentacja projektowa, przedmiary.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
75 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MPPC Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 634 303 41 31
4.3.3.) Ulica: ul. Modelarska nr. 18 lok 2
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-142
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 21525,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00284316/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21525,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |