Przygotowanie i dostarczenie pakietu powitalnego uczestnika na potrzeby konferencji KGK2026 (Space Resources Conference) w dniach 3-4 września 2026r. dla max 250 osób
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397447
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:09
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały reklamowe
Wykonawcy
5 przyznanych
"GAMMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStara Jastrząbka, PL
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.