Modernizacja chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 2086B na odc. Wojny Szuby – Wojny Krupy.
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397453
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397453/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:10
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47f9f759-9d6e-4774-afba-8770e73060d4
- Identyfikator
- 7221336191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397453 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 2086B na odc. Wojny Szuby – Wojny Krupy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672604
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8
1.4.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.7.) Numer telefonu: agnieszka.markowska@zdpwm.pl
1.4.8.) Numer faksu: agnieszka.markowska@zdpwm.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.markowska@zdpwm.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpwm.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47f9f759-9d6e-4774-afba-8770e73060d4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397453
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00166630
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 2086B na odc. Wojny Szuby – Wojny Krupy.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 2086B na odc. Wojny Szuby – Wojny Krupy.
1) W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania następujących robót: rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, rozebranie krawężników betonowych, obrzeży, roboty ziemne, wykonanie koryta pod chodniki i zjazdy, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego z domieszką ulepszającą z kruszywa łamanego, ustawienie krawężników, obrzeży, ułożenie chodnika z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm i 8 cm na podsypce cementowo – piaskowej gr. 5 cm z wypełnieniem spoin piaskiem, chodniki z płyt betonowych – płytki integracyjne przed przejściem dla pieszych, regulację pionową studzienek dla kratek ściekowych ulicznych i studzienek telefonicznych, a także ustawienie barier ochronnych szczeblinkowych U-11a – Typ Olsztyński i oznakowania pionowego.
Modernizacja chodnika usunie nierówności zmniejszając ryzyko potknięć i upadków. Nowa nawierzchnia poprawi komfort chodzenia oraz ułatwi poruszanie się mieszkańcom. Wymiana podbudowy wiąże się korytowaniem, profilowaniem i zagęszczeniem, co zapewni trwałość na przyszłe lata. Modernizacja poprawi również spadki poprzeczne i podłużne, które zapobiegną powstawaniu kałuż. Modernizacja chodnika na odc. Wojny Szuby – Wojny Krupy to inwestycja w infrastrukturę pieszą, która prowadzi do uzyskania równej, trwałej i bezpiecznej nawierzchni, a tym samym podnosi estetykę otoczenia.
3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo-Usługowa Karol Żebrowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7221533603
4.3.3.) Ulica: ul. Kwiatowa 24
4.3.4.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
4.3.5.) Kod pocztowy: 18-200
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 477211,48 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00228235/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 452266,81 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |