Modernizacja budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub ISKRA oraz OSP Promnice - gmina Czerwonak

GMINA CZERWONAK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00397497
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00397497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 10:21
Lokalizacja
Czerwonak, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b4c116b-ef79-42d7-95bb-21513e5dc4a9
Identyfikator
7773129484
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoNaprawa i konserwacja dachówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeOchrona odgromowaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN KACZMARCZYKPotasze, PL · lot 0
1 163 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397497 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub ISKRA oraz OSP Promnice - gmina Czerwonak

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERWONAK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Źródlana 39

1.5.2.) Miejscowość: Czerwonak

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-004

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bz@czerwonak.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonak.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonak.ezamawiajacy.pl/pn/CZERWONAK/demand/298886/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub ISKRA oraz OSP Promnice - gmina Czerwonak

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b4c116b-ef79-42d7-95bb-21513e5dc4a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019643/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Modernizacja klubu Iskra ul. Północna 58, Promnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 985089,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Modernizacja budynku mieszczącego Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ - Klub ISKRA oraz OSP Promnice - gmina Czerwonak.
2. Zakres umowy obejmuje w szczególności:
a. powiększenie i wymianę dwóch drzwi wejściowych do budynku w elewacji frontowej, w części należącej do Gminnego Ośrodka Kultury,
b. wykonanie przekuć w ścianach zewnętrznych na potrzeby planowanej wentylacji mechanicznej sal, w tym likwidację okna w magazynku w celu wyprowadzenia kanałów wentylacyjnych na dach budynku,
c. likwidację istniejących daszków oraz montaż systemowych daszków szklanych na naciągach,
d. docieplenie dachu polegające na usunięciu wszystkich istniejących warstw w układzie: płyty korytkowe w spadku, płyty z supremy, pustka, wełna mineralna gr. 5 cm, strop z płyt kanałowych oraz wykonanie nowego ocieplenia z warstwą hydroizolacyjną,
e. dostawę i montaż instalacji fotowoltaiczną,
f. wykonanie wewnętrznej linii zasilającej ze złącza kablowego do RG,
g. rozbudowę istniejącej rozdzielnicy głównej RG,
h. wymianę opraw oświetleniowych wewnętrznych,
i. wymianę dwóch opraw oświetlenia terenu,
j. przekucia otworów pod kanały wentylacji mechanicznej w ścianach konstrukcyjnych,
k. wykonanie instalacji elektrycznej zasilania urządzeń wentylacji i klimatyzacji,
l. wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
m. wykonanie instalacji grzewczo – chłodząca VRF z instalacją freonu i skroplin,
n. remont uziomu i instalacji odgromowej,
o. powiększenie otworów drzwiowych i montaż trzech nowych drzwi prowadzących do ogólnej komunikacji,
p. sporządzenie dokumentacji powykonawczej: przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu pełnej dokumentacji w formie cyfrowej (oryginalne formaty plików oraz PDF);
q. przeszkolenie personelu: przeprowadzenie szkolenia dla minimum 3 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji zabudowanych instalacji, systemów i urządzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1163000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1218503,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1163000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOSOX Sebastian Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771276904

7.3.4) Miejscowość: Potasze

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1163000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane