Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, (7 pustostanów - VII części)
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397487
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397487/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d19e28e-75d0-4b78-955e-af00753ea533
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397487 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych
przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy
m.st. Warszawy, (7 pustostanów - VII części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 7
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-479
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 8623 55 24
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.zgn@um.warszawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wlochy.um.warszawa.pl/waw/zgn-wlochy
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d19e28e-75d0-4b78-955e-af00753ea533
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397487
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00253111
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych
przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy
m.st. Warszawy, (7 pustostanów - VII części)
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont pustostanów lokali mieszkalnych w zasobach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy
m.st. Warszawy:
Część III – lokal nr 2 w budynku przy ul. Koziorożca 11
Zamówienie obejmuje wykonanie robót:
1. Zakres podstawowych robót budowlanych obejmuje m.in.:
a) wymiana stolarki okiennej,
b) wymiana stolarki drzwiowej,
c) wymiana posadzek,
d) roboty murarskie i tynkarskie,
e) roboty szklarskie,
f) roboty glazurnicze,
g) roboty malarskie.
2. Zakres podstawowych robót sanitarnych obejmuje m.in.:
a) wymiana urządzeń sanitarnych,
b) wymiana podejść do urządzeń sanitarnych,
c) wymiana osprzętu,
d) częściowe wymiany lokalówek,
e) pomiary szczelności instalacji.
3. Zakres podstawowych robót elektrycznych obejmuje m.in.:
a) wymiana instalacji wewnątrz lokalu i do WLZ,
b) wymiana osprzętu elektrycznego,
c) wymiana tablic,
d) pomiary elektryczne,
e) sporządzenie dokumentacji dla zakładu energetycznego,
f) inne roboty towarzyszące związane z technologią poszczególnych branż robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): JERZY PLEWIK ZAKŁAD USŁUGOWY-INSTALACJE SANITARNE I BUDOWLANE
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524-170-89-96
4.3.3.) Ulica: ul. Władysława Syrokomli 15/19 lok. 172
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-335
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 96192,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00309762/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 96192,23 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |