Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie
STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397530
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397530/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:31
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b76132c-30b1-49fd-a5ba-9e932c215daa
- Identyfikator
- 9451777936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397530 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA
1.2.) Oddział zamawiającego: Referat Logistyki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350007399
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Jana Pawła II 188
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-982
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@strazmiejska.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krakow.pl/ST
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b76132c-30b1-49fd-a5ba-9e932c215daa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397530
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00265265
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Część III – Dostawa i montaż drzwi wewnętrznych do pomieszczeń;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45442100-8 - Roboty malarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Stanisław Panek Firma Handlowo – Usługowa PROFES-BUD
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691626840
4.3.3.) Ulica: Stróże 109
4.3.4.) Miejscowość: Zakliczyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-840
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 21000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00317958/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |