Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w rejonie ul. Mieczników.
MIASTO GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397603
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:46
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72f43f79-4baf-4a47-b8c8-dffb2bc13fde
- Identyfikator
- 8262197798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397603 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w rejonie ul. Mieczników.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staszica 15
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@garwolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://garwolin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastogarwolin.ezamawiajacy.pl/pn/miastogarwolin/demand/305618/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w rejonie ul. Mieczników.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f43f79-4baf-4a47-b8c8-dffb2bc13fde
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034176/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w rejonie ul. Mieczników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w rejonie ul. Mieczników” – w km 0+000 do 0+634,50.
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) odtworzenie (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych (drogach), w terenie: równinnym – 0,635 km
b) zdjęcie warstwy humusu i darniny
- zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 25 cm, z wywozem urobku do 4 km – 3 494,46 m2
c) podbudowa i ulepszone podłoża z gruntu lub kruszywa stabilizowanego cementem
- wykonanie warstwy ulepszonej podłoża z gruntu rodzimego stabilizowanego cementem na miejscu o wytrzymałości nie większej niż 2,0 Mpa, grubość 22 cm po zagęszczeniu – 3 494,46 m2
d) podbudowa z kruszywa łamanego
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm – o grubości warstwy po zagęszczeniu 25 cm - 3 494,46 m2
e) nawierzchnie
- skropienie mechaniczne emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych nieulepszonych - 3 494,46 m2
- wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 16 W o grubości 5 cm po zagęszczeniu – 3 240,66 m2
- skropienie mechaniczne emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych ulepszonych - 3 240,66 m2
- wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 4 cm po zagęszczeniu – 3 177,21 m2
f) pobocza
- uzupełnienie poboczy gruntem rodzimym (z wykopu), przy grubości warstwy po zagęszczeniu – 10 cm – 951,75 m2
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm, przy grubości warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 951,75 m2
g) przepusty pod koroną drogi
- wymiana istniejącego przepustu z rur PEHD o średnicy 30 cm ułożonych na ławie fundamentowej z kruszywa łamanego 0-31,5 mm, grubości 20 cm po zagęszczeniu i szerokości 40 cm wraz z zasypaniem i zagęszczeniem piaskiem – 9 m
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ: rysunki techniczne, specyfikacje techniczne, ponadto udostępnia się przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 664594,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1081513,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 664594,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262227536
7.3.3) Ulica: Anielów 26
7.3.4) Miejscowość: Sobolew
7.3.5) Kod pocztowy: 08-460
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 664594,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie współfinansowano ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego.| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |