Modernizacja nawierzchni kompleksu sportowego w Gaci
Gmina Oława
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397634
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397634/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:51
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f0db25b-59e3-4c04-90e4-10c24b52a642
- Identyfikator
- 9121715754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397634 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni kompleksu sportowego w Gaci
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oława
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934868
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pl. M. J. Piłsudskiego 28
1.4.2.) Miejscowość: Oława
1.4.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@gminaolawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminaolawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f0db25b-59e3-4c04-90e4-10c24b52a642
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397634
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00353429
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja nawierzchni kompleksu sportowego w Gaci
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: modernizacji nawierzchni kompleksu sportowego w Gaci, gmina Oława
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) zrealizowanie boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową zgodnie z dokumentacją projektową, wiedzą techniczną oraz obowiązującymi przepisami i normami.
2) uzyskanie wszelkich uzgodnień, opinii, decyzji i zatwierdzeń wymaganych przepisami prawa.
3) umieszczenie w miejscu realizacji zadania, w sposób wyraźnie widoczny dla społeczeństwa, tablicy informacyjnej dotyczącej inwestycji z informacją o źródłach jej finansowania.
4) zapewnienie kierownika budowy, dokonanie zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych -jeżeli będzie wymagane oraz prowadzenie budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej.
5) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zaświadczenie o przyjęciu przez organ zgłoszenia o zakończeniu robot bez sprzeciwu-jeżeli będzie wymagane.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: dokumentacja projektowa [plany, rysunki, inne dokumenty, przedmiar robót, projekty, uzgodnienia i opinie] i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (wzór), który stanowi załącznik do niniejszej SWZ oraz formularz ofertowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-11-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MULTI SET Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369737170
4.3.4.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 587733,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00413981/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji zgodnie z umową
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Par. 2 ust. 1 otrzymuje brzmienie:
"Strony ustalają, że przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie do 12.12.2025 r. od dnia podpisania umowy".
2. Par. 5 ust. 1 otrzymuje brzmienie:
"... strony ustalają wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości: 646403,51 zł."
5.4.6.) Wartość zmiany: 58670,15
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 646403,51 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |