Przebudowa drogi gminnej nr 190529C Kruszynek – Ludwinowo dł. 442m od km 0+720 do km 1+162 w m. Kruszynek w ramach zad. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Włocławek”
Gmina Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397652
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397652/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 10:55
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d20da4e-32d0-4f1b-8c41-4d3d390caf60
- Identyfikator
- 8882878334
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397652 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 190529C Kruszynek – Ludwinowo dł. 442m od km 0+720 do km 1+162 w m. Kruszynek w ramach zad. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Włocławek”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włocławek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866904
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Królewiecka 7
1.4.2.) Miejscowość: Włocławek
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@g.wloclawek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina.wloclawek.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d20da4e-32d0-4f1b-8c41-4d3d390caf60
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397652
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00152014
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi gminnej nr 190529C Kruszynek – Ludwinowo dł. 442m od km 0+720 do km 1+162 w m. Kruszynek w ramach zad. „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Włocławek”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 190529C Kruszynek – Ludwinowo od km 0+720 do km 1+162 w m. Kruszynek.
Zakres prac obejmuje:
1) roboty przygotowawcze – przycięcie istniejącej nawierzchni bitumicznej, rozbiórki istniejących zjazdów z kostki i betonowych, rozbiórka starych przepustów wraz z wywozem gruzu na PSZOK;
2) roboty ziemne związane z korytowaniem pod poszerzenia jezdni 63,0m2 i zjazdów z kostki i zjazdów bitumicznych , formowanie nasypów ziemnych pod potrzeby poboczy oraz wywóz urobku w ilości 26,9m3;
3) ułożenie dwóch przepustów z rur PP o średnicy 40cm (na ławie żwirowej grub. 15cm) dł. 8+12m ze ściankami czołowymi prefabrykowanymi ze skrzydłami szt. 4;
4) roboty związane z utwardzeniem jezdni - ustawienie krawężników 15*22cm na ławie z oporem dł. 91,0 m przy krawędzi jezdni na zjazdach, wyrównanie nawierzchni w-wą profilową bitumiczną w ilości 50kg/m2
-25,7 t, ułożenie warstwy wiążącej grub. 3cm z bet. asf. AC11W50/70 o pow.2182,0m2 i w-wy ścieralnej grub. 3 cm z bet. asfaltowego AS8S50/70 o pow. 2002,3m2;
5) zjazdy z kostki betonowej: ustawienie krawężnika 15*22cm na ławie z oporem o F=0,06m2 dł. 85,0mb i obrzeży 8*30cm na ławie z oporem o F=0,04m2 dł.75m, ułożenie w-wy odcinającej z piasku grub. 10cm, podbudowy betonowej grub. 15cm z bet C8/10, ułożenie kostki grafitowej grub. 8cm na pow. 105,1m2 oraz przełożenie istniejących zjazdów z kostki grub. 8-10cm na podsypce cem. piaskowej grub. śr. 10cm
w ilości 132,9m2 w tym 15%-19,9m2 z nowej kostki dostosowanej wzorem do istniejącej;
6) zjazdy bitumiczne na pola – szer. 5,0m: podbudowa dwuwarstwowa z tłucznia o grub. 6+16cm, ułożenie warstwy wiążącej grub. 3cm z bet. asf. AC11W50/70 i w-wy ścieralnej grub. 3cm z bet. asfaltowego AS8S50/70 o pow. 112,8m2;
7) wzmocnienie poboczy z tłucznia o szer. 0,5m grub. 15cm na pow. 467,0m2;
8) roboty wykończeniowe – przestawienie 3 szt. istniejących znaków, ustawienie obustronnych barier U12 po 6m (6kpl., plantowanie – obrobienie na czysto 442,0m2;
9) inwentaryzacja powykonawcza
Zadanie realizowane na podstawie zgłoszenia zamiaru budowy lub wykonywania innych robót budowlanych.
Uwaga:
W trakcie robót należy zwrócić szczególną uwagę na media umieszczone w pasie drogowym.
Zamawiający informuje, że szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym technologie i zakres robót zawiera Dokumentacja projektowa (wraz z załącznikami) - Zmodyfikowany Załącznik nr 8 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowne – Zmodyfikowany Załącznik nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882461309
4.3.4.) Miejscowość: Nowa Wieś
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 291141,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221570/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 291141,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |