Utworzenie Klubu Dziecięcego w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029
Gmina Mycielin z siedzibą w Słuszkowie 27
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397680
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397680/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:01
- Lokalizacja
- Korzeniew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9225105f-7616-49af-b214-31366b438201
- Identyfikator
- 9680857720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397680 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Utworzenie Klubu Dziecięcego w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mycielin z siedzibą w Słuszkowie 27
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855469
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słuszków 27
1.4.2.) Miejscowość: Korzeniew
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-831
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mycielin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mycielin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9225105f-7616-49af-b214-31366b438201
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397680
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00158983
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie zostanie zrealizowane w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pn. Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 (poprzednia nazwa: Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Utworzenie Klubu Dziecięcego w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie Klubu Dziecięcego w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029.
UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarach robót (stanowiących zał. do SWZ). Dołączone do SWZ przedmiary robót mają charakter informacyjno- pomocniczy i nie mogą stanowić wyłącznej podstawy wyliczenia ceny oferty.
Ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia umownego cena ofertowa powinna uwzględniać rzeczywiste koszty realizacji zadania wynikające z dokumentacji projektowej, STWiORB oraz zapisów SWZ i wzoru umowy.
Zamawiający jednocześnie informuje, że prace wskazane w dokumentacji, opisane jako „szyb i dźwig osobowy” są wyłączone z przedmiotu zamówienia i nie podlegają realizacji w ramach niniejszego postępowania.
Wykonawca nie uwzględnia tych prac w ofercie ani w wykazach robót budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261320-3 - Kładzenie rynien
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262522-6 - Roboty murarskie
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
32510000-1 - Bezprzewodowy system telekomunikacyjny
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
32552600-3 - Domofony
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
75 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eurostolarnia Artur Krygiel
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jarosław Miedziński Usługi Remontowo-Budowlane
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9680674439
4.3.4.) Miejscowość: Nowiny 9
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-831
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1997788,64 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00222070/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1997788,64 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |