Dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00397778
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00397778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-19 11:23
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e8470ce-619d-4250-96f5-76ae71181702
Identyfikator
5871707828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeRoboty instalacyjne elektryczneUsługi elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397778 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego dla potrzeb
Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5871707828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: E. Orzeszkowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Puck

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.pawlina@starostwo.puck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.starostwo.puck.pl/m,218,strona-glowna.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starostwo-puck.logintrade.net/zapytania_email,237621,8e2d19fdc4abcbebba44c9021e30b759.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego dla potrzeb
Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e8470ce-619d-4250-96f5-76ae71181702

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010265/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381729

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.2.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i podłączenie agregatu prądotwórczego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Pucku, w związku z realizacją projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1, Wykonawca zobowiązany jest do
dostawy, montażu i podłączenia (uruchomienia) agregatu prądotwórczego dla potrzeb awaryjnego zasilania budynku Starostwa Powiatowego w Pucku przy ul. Kolejowej 7b. Agregat będzie zlokalizowany przed budynkiem Starostwa.
3. Agregat prądotwórczy ma być fabrycznie nowy tj. nieużywany, nieuszkodzony, nieregenerowany, nieobciążony prawami osób lub podmiotów trzecich. Urządzenie musi posiadać wymagane przepisami atesty i certyfikaty, w szczególności dotyczące wyrobu gotowego. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za jakość dostarczonego przedmiotu zamówienia w całości.
4. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawierają opracowania, stanowiące zawartość Załącznika Nr 8 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
5. Dla części zamówienia objętego niniejszą dostawą, zachodzi konieczność wykonania robót budowlanych. W związku z powyższym na dokumentację stanowiącą opis przedmiotu zamówienia – oprócz specyfikacji kluczowego zakresu zamówienia jakim jest dostawa agregatu prądotwórczego – składają się również dokumenty z zakresu branży budowlanej elektrycznej: projekt wykonawczy oraz przedmiar robót.
6. Obmiary zawarte w przedmiarze robót mają wyłącznie charakter informacyjny (pomocniczy). Wykonawca zobowiązany jest do kompleksowego zrealizowania zamówienia w zakresie wszystkich robót wynikających z dokumentacji technicznej, jak również uwzględnić prace i koszty w nich nie ujęte, bez których nie można wykonać zamówienia lub przystąpić do użytkowania przedmiotu niniejszego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71314100-3 - Usługi elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy