Zagospodarowanie terenu wokół zalewu w Strykowie
Gmina Stryków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397748
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397748/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:16
- Lokalizacja
- Stryków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5e77129-2334-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7331307575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397748 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół zalewu w Strykowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryków
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057833
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 27
1.4.2.) Miejscowość: Stryków
1.4.3.) Kod pocztowy: 95-010
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.4.7.) Numer telefonu: 427198002
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: strykow@strykow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_strykow
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5e77129-2334-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397748
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00353431
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zagospodarowanie terenu wokół zalewu w Strykowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół zalewu w Strykowie – Etap II, polegający na przeprowadzeniu robót budowlanych po stronie zachodniej zbiornika. Zakres prac obejmuje budowę budynku usługowego, budowę toalety publicznej, budowę infrastruktury technicznej przy budynkach – przyłącza kanalizacji sanitarnej, wody, energii elektrycznej, utwardzenie terenu, budowę boisk sportowych, budowę toru rowerowego, budowę obiektów małej architektury, budowę placu zabaw, budowę oświetlenia parku oraz utwardzenie nawierzchni alejek parkowych, a także wykonanie nasadzeń zieleni wraz z przeniesieniem urządzeń istniejącej siłowni po stronie zachodniej na stronę wschodnią zbiornika.
Planowana inwestycja znajduje się na działkach nr ewid. 160/1, 160/4, 160/7, 99/6, 12/11 obręb Stryków 5, gm. Stryków, powiat zgierski.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GARTE Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822265389
4.3.3.) Ulica: Słoneczna
4.3.4.) Miejscowość: Swarzędz
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-020
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7459535,24 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00524496/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 6
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana kwot wynagrodzenia w poszczególnych latach obowiązywania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych i zamiennych, które nie były objęte pierwotną dokumentacją projektową, tj.:
- likwidacja starego zbiornika na szambo,
- wymiana starej/istniejącej (w bardzo złym stanie technicznym) sieci wodociągowej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 35424,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych i zamiennych, które nie były objęte pierwotną dokumentacją projektową, tj.:
- zastąpienie trzech zniszczonych/ zużytych urządzeń placu zabaw przeznaczonych do przeniesienia w nową lokalizację , nowymi urządzeniami, zbliżonymi wyglądem i funkcjonalnością do zniszczonych/ zużytych urządzeń,
- zasadzenie 6 sztuk nowych drzew na skarpie,
- montaż dodatkowego słupa z oprawą oświetleniową przy projektowanym budynku usługowym.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 65416,22
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych i zamiennych, które nie były objęte pierwotną dokumentacją projektową, tj.:
- zastosowanie rur osłonowych DVR wokół budynku usługowego i pod chodnikiem,
- montaż maty kokosowej na skarpie za amfiteatrem,
- montaż brakującej furtki i ogrodzenia na granicy działek nr ew. 99/5 i 99/6 obręb Stryków 5,
- wymiana kasety zasilającej w istniejącym słupie,
- powiększenie kuli betonowej i doprowadzenie zasilania wraz ze źródłem światła.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 45615,17
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana kwot wynagrodzenia w poszczególnych latach obowiązywania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych i zamiennych, które nie były objęte pierwotną dokumentacją projektową, tj.:
- przebudowa złącza kablowo- pomiarowego,
- wykonanie dodatkowych odcinków kanalizacji kablowej na potrzeby monitoringu,
- przerobienie/ umocnienie skarpy nad zalewem
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis zamówienia nie uległ zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 26259,52
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7632250,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |