Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

Gmina Wieprz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00397841
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00397841/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 11:39
Lokalizacja
Wieprz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2
Identyfikator
5511123841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWyposażenie parków i placów zabawInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397841 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieprz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182143

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Centralna 5

1.4.2.) Miejscowość: Wieprz

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-122

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.7.) Numer telefonu: 338755118

1.4.8.) Numer faksu: 338755060

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wieprz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieprz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397841

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00115158

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

W ramach części 1 należy wykonać budowę boiska trawiastego wraz z dostawą urządzeń, budowę placu zabaw wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej i montażem urządzeń, wykonanie dostawy i montażu siłowni wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej, dostawa i montaż altan rekreacyjnych , budowa dojścia i miejsc parkingowych.

3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521693451

4.3.4.) Miejscowość: Śleszowice

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 459916,14 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00184494/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 459916,14 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane