Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)
Gmina Wieprz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397846
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397846/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:40
- Lokalizacja
- Wieprz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2
- Identyfikator
- 5511123841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397846 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieprz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182143
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Centralna 5
1.4.2.) Miejscowość: Wieprz
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-122
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: 338755118
1.4.8.) Numer faksu: 338755060
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wieprz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieprz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0374354-79e4-4348-85c4-d75c928520e2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397846
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00115158
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Transformacja z pasją – Gmina Wieprz jako przestrzeń nowych możliwości ( budowa boiska w sołectwie Frydrychowice przy PSZOK)
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W ramach części 2 należy wykonać ciągi piesze, montaż elementów małej architektury i urządzenie zieleni.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MASTER-BRUK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Stanisław Gancarczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521693451
4.3.4.) Miejscowość: Śleszowice
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 247304,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00184494/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 247304,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |