Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele turystyczne i rekreacyjne na terenie Gminy Ciechocin
Gmina Ciechocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397922
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397922/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:52
- Lokalizacja
- Ciechocin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b966de01-0fbf-4428-9330-26f30c8125f4
- Identyfikator
- 5030023132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397922 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele turystyczne i rekreacyjne na terenie Gminy Ciechocin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechocin 172
1.5.2.) Miejscowość: Ciechocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-408
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566837781
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ciechocin@ciechocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ciechocin.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ciechocin.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele turystyczne i rekreacyjne na terenie Gminy Ciechocin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b966de01-0fbf-4428-9330-26f30c8125f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397922
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099177/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele turystyczne i rekreacyjne na terenie Gminy Ciechocin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu Działania 5.4 Wsparcie rozwoju turystyki ZITy regionalne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KIR.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 587648,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Zago-spodarowanie przestrzeni publicznej na cele turystyczne i rekreacyjne na terenie Gminy Ciechocin”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna oraz dokument pomocni-czy przedmiar.
3. Zapewnienie obsługi geodezyjnej oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 2 egz.
4. Wykonanie wymaganych przepisami prawa badań sprawdzeń i pomiarów niezbędnych do oddania siłowni plenerowej do użytkowania zgodnie z wymogami ustawy prawo budowlane na koszt wyko-nawcy;
5. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej i przekazanie Zamawiającemu do dnia odbioru końcowe-go robót
6. W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć i zamontować
Działka 381/5, 378/2 obręb Ciechocin - stworzenie przestrzeni, służącej integracji uczniów szko-ły oraz poprawę elementów wizualnych nawierzchni przy szkole. W tym celu na opracowywa-nym terenie doposażono w nowe sprzęty istniejący już plac zabaw, stworzono strefę z tablicami edukacyjnymi (gry terenowe) oraz w miejscach wskazanych na rysunku Zagospodarowania Te-renu wymieniono nawierzchnię chodnika na kostkę betonową polbruk w celu poprawienia bez-pieczeństwa uczniów. Dzięki wymienionym wyżej poprawkom cały teren stanie się bardziej atrakcyjny i bezpieczny dla użytkowników niezależnie od wieku.
Działka nr 186 obręb Nowa Wieś – stworzenie przestrzeni służącej integracji uczniów szkoły po-przez montaż elementów małej architektury i urządzeń rekreacyjno-sportowych, w tym: 3 ła-wek z oparciem, 4 modułów ławki modułowej, stepera podwójnego, orbitreka, jeźdźca, urzą-dzenia do wyciskania siedząc ze słupem, zestawu ster + słup + ster, urządzenia do street workout oraz dużego stożka do wspinaczki.
Działka numer nr 155/2 obręb Ciechocin - wykonanie tężni solankowej wraz z zagospodarowa-niem terenu zgodnie z dokumentacją projektową.
Działka 153/3 obręb Elgiszewo – dostawa i montaż 300 siedzisk stadionowych
7. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
• organizację i zabezpieczenie terenu prac,
• zabezpieczenie istniejącej infrastruktury, uzbrojenia i instalacji w obrębie wykonywanych robót,
• wykonanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej,
• uporządkowanie terenu po zakończeniu robót,
8. W ramach realizacji zadania Wykonawca zobowiązany będzie także do:
• wykonania dokumentacji fotograficznej prowadzonych robót,
9. Załączony do SWZ przedmiar ma jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z do-kumentacja techniczną i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
10. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
11. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 PZP.
12. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy dokonali wizji lokalnej miejsca realizacji przedmiotu zamówienia w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazywanych w ramach niniejszego postępowania.
13. Wykonawca jest zobowiązany wykonywać wszystkie prace według otrzymanej dokumentacji przetar-gowej oraz zgodnie z obowiązującymi normami (określającymi ogólne zasady wykonania robót objętych przedmiotem zamówienia), przepisami bhp i przeciw pożarowymi, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz instrukcjami Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
71351810-4 - Usługi topograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 722808,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781190,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 722808,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany MELBUD Henryk Lech Mamrzyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931018408
7.3.3) Ulica: ul. Włocławska 23
7.3.4) Miejscowość: Bobrowniki
7.3.5) Kod pocztowy: 87-617
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 722808,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |