Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397956
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397956/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:57
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f089bfb-56eb-4943-86b9-012afa74b287
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397956 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.4.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: + 48 75 75 46 390
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f089bfb-56eb-4943-86b9-012afa74b287
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397956
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00052815
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji budynków i obiektów przynależnych w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze przy ulicy Piotra Skargi 19.
Inwestycja będzie realizowana na działce o identyfikatorze 026101_1.0018.633 w Jeleniej Górze przy ul. Piotra Skargi 19.
Szczegółowy zakres rzeczowy został opisany w dokumentacji projektowej opracowanej przez: Biuro Projektów Rafał Klaus z siedzibą w Miliczu, w lipcu 2025 r.
Głównym celem zadania jest usunięcie szkód wyrządzonych przez powódź we wrześniu 2024 roku.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Wymianę podłoża, kostki brukowej, obrzeży oraz inspekcja stanu istniejącej kanalizacji (w razie konieczności naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów) w tym:
1) wymianę podłoża i kostki brukowej placu przed budynkiem głównym SP 13 o powierzchni 897 m2 oraz montaż obrzeży: dł. 92 m,
2) wymianę podłoża i kostki brukowej placu między budynkiem głównym a budynkiem pomocniczym „B” o powierzchni 684 m2 oraz montaż obrzeży: dł. 70m.
2. Modernizację strefy wejściowej do budynku głównego SP 13.
3. Modernizację szatni zlokalizowanej w budynku głównym SP 13 przy sali gimnastycznej i wykonanie drenażu ściany zewnętrznej.
4. Modernizację piwnicy w budynku głównym SP 13.
5. Modernizacja małej sali gimnastycznej w budynku pomocniczym „B”.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach do opisu przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Magdalena Widuła
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112813214
4.3.4.) Miejscowość: Janówek nr 5
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-508
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 819000,03 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00168960/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W celu doprowadzenia do zgodności zapisów umowy z adresem Wykonawcy wynikającym z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w części dotyczącej komparycji (oznaczenia Stron) zmieniono adres Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W celu doprowadzenia do zgodności zapisów umowy z adresem Wykonawcy wynikającym z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w części dotyczącej komparycji (oznaczenia Stron) zmienia się adres Wykonawcy:
„miejsc. Janówek nr 5, 58-500 Janówek”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 819000,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zmiana umowy miała charakter nieistotny w rozumieniu art. 454 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych i dotyczyła zmiany adresu siedziby Wykonawcy. W formularzu Ogłoszenia o wykonaniu umowy jako podstawę prawną zmiany wskazano art. 455 ust. 1 pkt 1 u.p.z.p. wyłącznie z uwagi na konstrukcję formularza, który nie przewiduje możliwości wskazania art. 454 u.p.z.p. jako podstawy prawnej zmiany nieistotnej.| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |