Remont budynków na osiedlu cywilnym w Grupie - część 2 – II postępowanie
GMINA DRAGACZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00397957
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00397957/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 11:57
- Lokalizacja
- Dragacz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f94099cc-884e-45e3-81d6-d3bb157013cb
- Identyfikator
- 5591005404
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397957 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont budynków na osiedlu cywilnym w Grupie - część 2 – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAGACZ
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Dragacz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350990
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dragacz 7A
1.4.2.) Miejscowość: Dragacz
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-134
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dragacz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dragacz.rbip.mojregion.info/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f94099cc-884e-45e3-81d6-d3bb157013cb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397957
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00609746
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont budynków na osiedlu cywilnym w Grupie - część 2 – II postępowanie
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1: Remont dachów wraz z naprawą kominów oraz muru pruskiego.
Planowany zakres robót budowlanych do wykonania w ramach części 1 obejmuje:
• Zerwania istniejącego pokrycia dachu
• Demontaż opierzeni
• Demontaż deskowania
• Naprawa krokwi
• Deskowanie dachu
• Przemurowanie kominów
• Montaż nasad kominowych
• Montaż obróbek blacharskich
• Wykonanie pokrycia z papy
• Wykonanie impregnacji przeciwogniowej wszystkich elementów drewnianych dachu
• Montaż rynien oraz rur spustowych
• Wykonanie doprowadzenia wody opadowej z prefabrykowanych koryt betonowych o spadku podłużnym 0,5% na betonie klasy B 15
• Naprawa muru pruskiego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa (z opisami, szkicami i rysunkami pomocniczymi, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarem robót), Załączniku nr 11A do SWZ (Projektowane postanowienia umowy dla części 1 zamówienia).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „Spec-Ryś” Ryszard Zawalich
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591159662
4.3.4.) Miejscowość: Ciemniki 19
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-131
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 386100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00158727/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 474903,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |