BO - L16/04/XII - Podwórko edukacyjno-ruchowe w Przedszkolu nr 32 w Katowicach

Przedszkole nr 32

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398013
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 12:06
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efdca794-a5a7-48c5-b494-7bbbc1bb62a2
Identyfikator
9542223480
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneWyposażenie placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398013 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L16/04/XII - Podwórko edukacyjno-ruchowe w Przedszkolu nr 32 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole nr 32

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szopienicka

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-431

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mp32katowice@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mp32katowice.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BO - L16/04/XII - Podwórko edukacyjno-ruchowe w Przedszkolu nr 32 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efdca794-a5a7-48c5-b494-7bbbc1bb62a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/532/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na przygotowaniu terenu, rozbiórce i wywozie elementów istniejącego zagospodarowania, wykonaniu nawierzchni bezpiecznej EPDM oraz dostawie i montażu urządzeń zabawowo-edukacyjnych wraz z wykończeniem terenu przyległego.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
1. Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
• Demontaż i wywóz istniejących zabawek, małej architektury oraz ich fundamentów.
• Rozbiórka mini zamku betonowego i podłoży gumowych/przerostowych.
• Karczowanie pni i korzeni po wyciętych drzewach.
• Utylizacja odpadów i gruzu powstałych w wyniku prac rozbiórkowych.
2. Roboty ziemne i nawierzchniowe:
• Korygowanie i profilowanie terenu pod nową nawierzchnię.
• Wykonanie podbudowy i obrzeży betonowych zabezpieczonych nawierzchnią poliuretanową.
• Wykonanie wylewanej, dwuwarstwowej, bezpiecznej nawierzchni syntetycznej EPDM (przepuszczalnej dla wody) o powierzchni około 209,5 m² (dla wysokości swobodnego upadku HIC do 2,0 m).
3. Prace wykończeniowe:
• Uporządkowanie i zniwelowanie terenu przyległego.
• Odtworzenie zieleńców (humusowanie i obsianie trawą).
4. Wyposażenie podwórka edukacyjno-ruchowego:
Dostawa i montaż fabrycznie nowych urządzeń na fundamentach betonowych:
• Urządzenia na nawierzchni bezpiecznej EPDM:
1. Zestaw zabawowy Twierdza – 1 kpl.
2. Zestaw zabawowy Artysta – 1 kpl.
3. Drabinka podwójna – 2 kpl.
4. Drabinka pozioma – 2 kpl.
• Urządzenia na nawierzchni trawiastej / terenie zielonym:
1. Równoważnia skośna – 2 kpl.
2. Równoważnia na sprężynach – 2 kpl.
3. Równoważnia zygzak – 2 kpl.
4. Panele edukacyjne (m.in. Kółko i krzyżyk, Papier-kamień-nożyce, Samolot, Liczydło, Zegar, Rzut do celu, Sklepik) – łącznie 7 szt.
• Elementy uzupełniające:
1. Tablica informacyjna z regulaminem oraz informacją o finansowaniu z Budżetu Obywatelskiego – 1 kpl.
Szczegółowe parametry, wymiary oraz rozmieszczenie urządzeń i nawierzchni zostały określone w Dokumentacji Projektowej oraz STWiORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane