Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398015
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:07
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1cac1f3-5d73-4b90-93f8-fb85217780e5
- Identyfikator
- 8842465206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR ZAJĄCMakowice, PL · lot 0
380 000 PLNMARCIN JAWIEŃSłotwina, PL · lot 1
380 000 PLNVOLT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnica, PL · lot 2
110 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398015 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzn@mzn.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1cac1f3-5d73-4b90-93f8-fb85217780e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie mieniem komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1cac1f3-5d73-4b90-93f8-fb85217780e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009147/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 2026 - Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-NT/7/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 700000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 1 - ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANEa) rozbiórki elementów budynków mieszkalnych i użytkowych lub obiektów budowlanych,
b) roboty murarsko-tynkarsko-malarskie, w tym zamurowanie otworów w budynkach, naprawa tynków wewnętrznych i zewnętrznych, posadzek, kominów i innych elementów, osadzenie drzwiczek spadowych, skucie odspojonych tynków, zabezpieczanie pustostanów, osadzenie oraz typowej stolarki okiennej i drzwiowej, malowanie ścian i sufitów, naprawa i zabezpieczenia części wspólnych budynku – stropy, podsufitki,
c) roboty ciesielskie, w tym miejscowa naprawa podłóg na klatkach schodowych, strychach, lokalach mieszkalnych, naprawie poszczególnych elementów schodów, balustrad, miejscowej naprawie stropów itp., wzmocnienia i naprawy miejscowej więźb dachowych,
d) roboty dekarskie, w tym : naprawa obróbek blacharskich i podbitek, wymiana i zabezpieczenie miejscowe pokryć dachowych,
e) roboty kowalsko-ślusarskie w tym: drobna naprawa bram metalowych, wykonanie i montaż pojedynczych okienek piwnicznych, krat wsypowych, krat i drzwi stalowych, naprawa bądź wymiana samozamykaczy, naprawa lub wymiana zamków itp. z wyłączeniem napraw głównych,
f) naprawa nietypowej stolarki okiennej i drzwiowej wraz z jej osadzeniem, renowacja stolarki zabytkowej oraz drobna naprawa stolarki okiennej i drzwiowej łącznie z towarzyszącymi robotami ślusarskimi
i szklarskimi itp.
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin, a w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia niezwłocznie, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w dni wolne od pracy i święta w godzinach od 12:00 do 18:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.5.) Wartość części: 380000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 2 - ROBOTY INSTALACYJNE SANITARNE ( WOD-KAN, GAZ, C.O. )a) remonty polegające na naprawie miejscowej instalacji wodno -kanalizacyjnej, gazowej, c.o., udrażnianie kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja i usuwanie nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, udrażnianie i czyszczenie studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja wycieku i nieszczelności instalacji gazowych w lokalach mieszkalnych oraz częściach wspólnych budynków, wymiana uszkodzonych odcinków instalacji i armatury, odcięcie zasilania do niesprawnych urządzeń odbiorczych: np. piecyków, kuchenek, kotłów gazowych, odpowietrzenie grzejników oraz instalacji centralnego ogrzewania, wymiana zaworów grzejnikowych, pomiar temperatur w lokalach, wymiana grzejników, konserwacja i naprawa pomp, urządzeń i armatury,
b) zabezpieczenie instalacji przed zamarzaniem, a w przypadku zamarznięcia – jej odmrożenie, odcięcie zasilania i zabezpieczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i c.o. w budynkach i w ich obrębie,
c) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin, a w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia niezwłocznie, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w dni wolne od pracy i święta w godzinach od 12:00 do 18:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 380000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 3 – ROBOTY INSTALACYJNE ELEKTRYCZNEa) naprawa lub wymiana instalacji elektrycznych (WLZ) klatek schodowych,
b) wymiana elementów instalacji oświetleniowej klatek schodowych, piwnic, strychów,
c) naprawa lub wymiana części instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych oraz przywrócenie zasilania budynków oraz lokali mieszkalnych w energię elektryczną,
d) konserwacja, uzupełnienie lub wymiana osprzętu (np. przyciski, wyłączniki, lampy, bezpieczniki, zabezpieczenia) w częściach wspólnych budynku,
e) odcięcie zasilania instalacji w budynkach wykwaterowanych,
f) sprawdzenie instalacji elektrycznej,
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin, a w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia niezwłocznie, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w dni wolne od pracy i święta w godzinach od 12:00 do 18:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 110000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Piotr Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8840029932
7.3.3) Ulica: Makowice 23
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MAR Marcin Jawień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842176376
7.3.3) Ulica: Słotwina 87/3
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-10Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VOLT CINSTRUCTION Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842839440
7.3.3) Ulica: ul. Wałowa 4/10
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-10SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie nr 1:Pełne informacje o cenie wykonawcy Zakład Ogólnobudowlany Piotr Zając: Stawka godzinowa netto: 40,00 zł, Narzuty netto: [Kz=17%, Kp=75%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=15%].
Zgodnie z warunkami SWZ zawarto umowy także z pozostałymi wykonawcami, którzy złożyli oferty w postępowaniu:
1. PZ-BUD Piotr Zając, Mikro przedsiębiorstwo, NIP 8842645799, cena: Stawka godzinowa netto: 40,00 zł, Narzuty netto: [Kz=17%, Kp=75%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=15%],
2. PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, Mikro przedsiębiorstwo, NIP 8842506388, cena: Stawka godzinowa netto: 43,80 zł, Narzuty netto: [Kz=15%, Kp=65%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=20%].
Zadanie nr 2:
Pełne informacje o cenie wykonawcy HYDRO-MAR Marcin Jawień: Stawka godzinowa netto: 43,00 zł Narzuty netto: [Kz=15%, Kp=65%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=15%].
Zgodnie z warunkami SWZ zawarto umowy także z pozostałymi wykonawcami, którzy złożyli oferty w postępowaniu:
1. RAF&PAT Patryk Rymczak, Mikro przedsiębiorstwo, NIP 8842702385, cena: Stawka godzinowa netto: 43,50 zł Narzuty netto: [Kz=18%, Kp=68%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=20%],
2. PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, Mikro przedsiębiorstwo, NIP 8842506388, cena: Stawka godzinowa netto: 44,00 zł Narzuty netto: [Kz=15%, Kp=65%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=20%].
Zadanie nr 3:
Pełne informacje o cenie wykonawcy VOLT CINSTRUCTION Sp. z o.o.: Stawka godzinowa netto: 14,50 zł, Narzuty netto: [Kz=10%, Kp=45%, Z od R+Kp(R),S+Kp(S)=10%].
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |