Remont drogi gminnej nr 104 292 R w miejscowości Kopcie
GMINA DZIKOWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398057
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398057/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:15
- Lokalizacja
- Dzikowiec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2872039c-7648-490b-a555-8c2c6bc60e6e
- Identyfikator
- 8141573676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398057 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 104 292 R w miejscowości Kopcie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIKOWIEC
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581695
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dworska 62
1.4.2.) Miejscowość: Dzikowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 36-122
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzikowiec@dzikowiec.itl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadzikowiec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2872039c-7648-490b-a555-8c2c6bc60e6e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398057
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00147796
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi gminnej nr 104 292 R w miejscowości Kopcie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Remont drogi gminnej
nr 104 292 R w miejscowości Kopcie”.
Zakres wykonania zadania obejmuje:
• Remont drogi gminnej nr 104 292 R w miejscowości Kopcie, na dz. o nr ewid.: 1728, 1068, 1127, o długości w km 0+000 – 0+695,00 w zakresie :
- Frezowanie na zimno na głębokość 4 cm;
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego z AC 16 S o grubości 4 cm;
- Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego z AC 16 W o grubości 4 cm;
- Szerokość jezdni 1x3,5 m;
- Wykonanie poboczy utwardzonych 2 x 0,75 m;
Obowiązki Wykonawcy będą obejmowały:
a) wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu Umowy zgodnie z niniejszą Umową, materiałami do zgłoszenia robót budowlanych, przedmiarem robót oraz aktualnie obowiązującymi normami polskimi, prawem budowlanym, wydanymi na jego podstawie aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
b) opracowanie harmonogramu realizacji prac;
c) zapewnienie niezbędnej obsługi geodezyjnej, wytyczenie obiektów oraz wykonanie i uzgodnienie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej przedmiotu Umowy i przekazanie jej Zamawiającemu w 2 egz. w wersji papierowej,
d) urządzenia, zagospodarowania i zabezpieczenia terenu budowy i robót oraz utrzymanie ww. składników w należytym stanie w tym zabezpieczenie terenu robót przed dostępem osób postronnych, wykonanie i utrzymanie ogrodzenia terenu robót, dróg tymczasowych, dojazdów oraz zapewnienie dozoru budowy,
e) uporządkowanie terenu przyległego do terenu prowadzonych robót,
f) organizowania pracy z zachowaniem warunków BHP i ppoż określonych
w przepisach szczegółowych,
g) osoby przebywające na terenie budowy z ramienia Wykonawcy lub Podwykonawcy realizujący roboty/prace na terenie budowy posiadać będą identyfikatory pozwalające na zweryfikowanie firmy Wykonawcy lub Podwykonawców, np. kamizelki ostrzegawcze z nazwą firmy,
h) dokonanie zgłoszenia zakończenia robót budowlanych;
i) uczestniczenie w procesie odbioru obiektu,
j) przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 1 egzemplarza operatu kolaudacyjnego, który ma zawierać umowę, ofertę, kosztorys ofertowy szczegółowy, umowy z ewentualnymi podwykonawcami, harmonogram, protokół przekazania terenu budowy, protokoły robót zakrywanych, badania materiałów, aprobaty, operat geodezyjny wraz z potwierdzeniem złożenia w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej, rozliczenie finansowe, kosztorysy powykonawcze, zgłoszenie
o zakończeniu robót i zgłoszenie do odbioru zadania, oświadczenia uprawionych kierowników robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661734677
4.3.3.) Ulica: ul Towarowa 44
4.3.4.) Miejscowość: 28-200 Staszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 28-200
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 193794,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00215819/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 193794,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |