Remont siedziby Prokuratury Rejonowej w Szubinie
Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398152
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398152/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:33
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd3484e4-b5b5-4d2e-8bc7-eb4fa10f43b2
- Identyfikator
- 9531911992
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398152 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont siedziby Prokuratury Rejonowej w Szubinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000282
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefana Okrzei
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-317
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: 52 32 33 129
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pobyd@prokuratura.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-bydgoszcz
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd3484e4-b5b5-4d2e-8bc7-eb4fa10f43b2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398152
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00384472
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont siedziby Prokuratury Rejonowej w Szubinie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont siedziby Prokuratury Rejonowej w Szubinie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie budynku Prokuratury Rejonowej w Szubinie z siedzibą przy ul. Ogrodowej 14 w Szubinie.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-224.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POZ RECO S. C. Jarosław Kudak, Maciej Kudak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7660010020
4.3.3.) Ulica: Rogozińska 3
4.3.4.) Miejscowość: Wągrowiec
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-100
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 782202,35 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00520121/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodatkowe, których Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie prowadzonego postępowania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
prace dodatkowe polegały na remoncie elewacji budynku gospodarczego, wyczyszczeniu rynien budynku głównego, częściowej wymianie rynien miedzianych, szpachlowaniu i wzmocnieniu siatką ścian wewnątrz budynku głównego.
5.4.6.) Wartość zmiany: 53261,60
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 835463,95 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |