2025 - Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398201
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398201/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:42
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba086b0d-0644-4a1d-af1f-50399714f8c0
- Identyfikator
- 8842465206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398201 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
2025 - Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Świdnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mzn@mzn.swidnica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba086b0d-0644-4a1d-af1f-50399714f8c0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398201
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00283457
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
2025 - Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
ZADANIE NR 2 - ROBOTY INSTALACYJNE SANITARNE ( WOD-KAN, GAZ, C.O. )
a) remonty polegające na naprawie miejscowej instalacji wodno -kanalizacyjnej, gazowej, c.o., udrażnianie kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja i usuwanie nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, udrażnianie i czyszczenie studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja wycieku i nieszczelności instalacji gazowych w lokalach mieszkalnych oraz częściach wspólnych budynków, wymiana uszkodzonych odcinków instalacji i armatury, odcięcie zasilania do niesprawnych urządzeń odbiorczych: np. piecyków, kuchenek, kotłów gazowych, odpowietrzenie grzejników oraz instalacji centralnego ogrzewania, wymiana zaworów grzejnikowych, pomiar temperatur w lokalach, wymiana grzejników, konserwacja i naprawa pomp, urządzeń i armatury,
b) zabezpieczenie instalacji przed zamarzaniem, a w przypadku zamarznięcia – jej odmrożenie, odcięcie zasilania i zabezpieczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i c.o. w budynkach i w ich obrębie,
c) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin, a w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia niezwłocznie, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w dni wolne od pracy i święta w godzinach od 12:00 do 18:00.
3.9.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
ZADANIE NR 3 – ROBOTY INSTALACYJNE ELEKTRYCZNE
a) naprawa lub wymiana instalacji elektrycznych (WLZ) klatek schodowych,
b) wymiana elementów instalacji oświetleniowej klatek schodowych, piwnic, strychów,
c) naprawa lub wymiana części instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych oraz przywrócenie zasilania budynków oraz lokali mieszkalnych w energię elektryczną,
d) konserwacja, uzupełnienie lub wymiana osprzętu (np. przyciski, wyłączniki, lampy, bezpieczniki, zabezpieczenia) w częściach wspólnych budynku,
e) odcięcie zasilania instalacji w budynkach wykwaterowanych,
f) sprawdzenie instalacji elektrycznej,
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin, a w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia niezwłocznie, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w dni wolne od pracy i święta w godzinach od 12:00 do 18:00.
3.9.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-07-11 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RAF&PAT Rafał Cisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842555300
4.3.3.) Ulica: Wałowa 4/10
4.3.4.) Miejscowość: Świdnica
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-100
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 110000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00330055/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 110000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |