Przebudowa drogi gminnej nr 103044L od km 0+326 do km 1+012 w miejscowości Nowodwór.

Gmina Nowodwór

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398205
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398205/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 12:43
Lokalizacja
Nowodwór, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e915442b-1656-4c80-afbf-b0a7537a720f
Identyfikator
5060082406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógFundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398205 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 103044L od km 0+326 do km 1+012 w miejscowości Nowodwór.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowodwór

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020109

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Nowodwór 71A

1.4.2.) Miejscowość: Nowodwór

1.4.3.) Kod pocztowy: 08-503

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowodwor.eurzad.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowodwor-ebiuletyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e915442b-1656-4c80-afbf-b0a7537a720f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398205

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00190312

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi gminnej nr 103044L od km 0+326 do km 1+012 w miejscowości Nowodwór.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej Nr 103044L w miejscowości Nowodwór od km 0+326 do km 1+012 polegającego w szczególności na :
- poszerzeniu istniejącej asfaltowej nawierzchni jezdni;
- modernizacji asfaltowej nawierzchni jezdni;
- przebudowie poboczy ziemnych na pobocza z kruszywa łamanego;
- wykonaniu chodnika o nawierzchni z kostki brukowej szerokości 1,80m od km 0+326 do km 0+347,5 i od km 0+351,5 do km 0+357,5 po stronie lewej oraz od km 0+351,5 do km 0+509 po stronie prawej stanowiącego dojście do przejścia dla pieszych;
- wykonaniu strefy oczekiwania przy przejściu dla pieszych szerokości 2,00m o nawierzchni z kostki brukowej od km 0+347,5 do km 0+351,5;
- wykonaniu obustronnego oświetlenia dedykowanemu przejściu dla pieszych w postaci dwóch lamp solarnych 40W.

3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRD Sp. z o.o. , Zwoleń

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111532371

4.3.3.) Ulica: Doktora Perzyny

4.3.4.) Miejscowość: Zwoleń

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-700

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 532489,23 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00398173/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 532489,23 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane