Zakup i dostawa remontera drogowego typu patcher w ramach zadania ,,Zakup sprzętu na potrzeby Miasta i Gminy Bodzanów''

Miasto i Gmina Bodzanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208743
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-28 13:40
Lokalizacja
Bodzanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9f0ca2c-c7bc-4359-b29a-9994076a9ab5
Identyfikator
7743211034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt drogowyMaszyny i sprzęt budowlany

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208743 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa remontera drogowego typu patcher w ramach zadania ,,Zakup sprzętu na potrzeby Miasta i Gminy Bodzanów''

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bankowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9f0ca2c-c7bc-4359-b29a-9994076a9ab5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa remontera drogowego typu patcher w ramach zadania ,,Zakup sprzętu na potrzeby Miasta i Gminy Bodzanów''

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9f0ca2c-c7bc-4359-b29a-9994076a9ab5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043927/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa remontera drogowego typu patcher w ramach zadania ,,Zakup sprzętu na potrzeby Miasta i Gminy Bodzanów''

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00169961

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego remontera drogowego typu patcher dla Miasta i Gminy Bodzanów, przeznaczonego do remontów uszkodzonych i zniszczonych nawierzchni dróg gminnych, w tym do likwidacji ubytków oraz dużych spękań nawierzchni bitumicznych przy zastosowaniu grysu i emulsji asfaltowej, które odpowiednio dozowane i umieszczone ze sobą
w głowicy roboczej są wbudowywane pod ciśnieniem w miejsca uszkodzeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34920000-2 - Sprzęt drogowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414286,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414286,14 PLN

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy