Modernizacja dachu na budynku OSP w Łaniętach
GMINA KRZYNOWŁOGA MAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398220
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:47
- Lokalizacja
- Krzynowłoga Mała, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a86b8755-0b81-4f91-b03a-f20fd885100f
- Identyfikator
- 7611524960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398220 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu na budynku OSP w Łaniętach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYNOWŁOGA MAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 3
1.5.2.) Miejscowość: Krzynowłoga Mała
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-316
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297512720
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krzynowlogamala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzynowlogamala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://krzynowlogamala.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu na budynku OSP w Łaniętach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a86b8755-0b81-4f91-b03a-f20fd885100f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGS.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dachu na budynku OSP w Łaniętach
W ramach przedmiotu zamówienia wchodzi następujący zakres prac:
- zadanie 1 - Wymiana pokrycia dachu wraz z dociepleniem na części bojowej - Roboty rozbiórkowe, roboty montażowe, izolacje termiczne
- zadanie 2 - Wymiana pokrycia dachu wraz z dociepleniem na części świetlicowej - Roboty rozbiórkowe, roboty montażowe, kominy, izolacje termiczne
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia przedstawiony został w przedmiarze robót
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia winien również wykonać:
1) oznakowanie i właściwe zabezpieczenie terenu budowy,
2) zabezpieczenie pomieszczeń budynku przed zalaniem w przypadku opadów
atmosferycznych,
3) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedna oferta została odrzucona a pozostałe oferty złożone w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410915 PLN
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |