Zagospodarowanie terenu poprzez montaż małej architektury w ramach modernizacji palcu zabaw w Kłodawie.
Gmina Kłodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398258
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398258/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 12:57
- Lokalizacja
- Kłodawa, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ade506e1-cafc-4261-a28f-b4185a67095e
- Identyfikator
- 5991011288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398258 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu poprzez montaż małej architektury w ramach modernizacji palcu zabaw w Kłodawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodawa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966912
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gorzowska 40
1.4.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-415
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klodawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ade506e1-cafc-4261-a28f-b4185a67095e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398258
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00196358
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest finansowane ze środków zewnętrznych z Unii Europejskiej w ramach projektu: Zagospodarowanie terenu poprzez montaż małej architektury w ramach modernizacji palcu zabaw w Kłodawie w ramach zakresu POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zagospodarowanie terenu poprzez montaż małej architektury w ramach modernizacji palcu zabaw w Kłodawie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenów rekreacji na terenie gminy Kłodawa w miejscowości Kłodawa w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie terenu poprzez montaż małej architektury w ramach modernizacji palcu zabaw w Kłodawie”.
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DR SPIL POLSKA Marcin Kozubek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541549676
4.3.3.) Ulica: J. Pietrusińskiego 14
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-842
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 574044,38 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00259882/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 574044,38 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |