Zakup z dostawą i montażem sprzętu gastronomicznego do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy: ul. Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońska 76

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208812
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-28 13:52
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3cf2258a-230d-4bb6-bb55-349e6a6e96bc
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Piece kuchenneUrządzenia do przygotowania żywnościZmywarki do naczyń inne niż używane w gospodarstwie domowymPrzemysłowy sprzęt kuchenny

Wykonawcy

3 przyznane

TAST PIOTR ŚWIERCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 0
172 802,7 PLN
TAST PIOTR ŚWIERCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 1
51 506,83 PLN
RESTAURATOR SERWIS WOJCIECH KIERCZ, WIESŁAW KIERCZWarszawa, PL · lot 2
119 306,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208812 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup z dostawą i montażem sprzętu gastronomicznego do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy: ul. Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońska 76

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Zamówień Miejskich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bodzentyńska 32/40

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-308

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413676449

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@copw.mopr.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: copwkielce.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cf2258a-230d-4bb6-bb55-349e6a6e96bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wykonujący zadania centralnego zamawiającego na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Kielce, przygotowywanie posiłków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup z dostawą i montażem sprzętu gastronomicznego do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy: ul. Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońska 76

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cf2258a-230d-4bb6-bb55-349e6a6e96bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041767/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup z dostawą i montażem sprzętu gastronomicznego do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy: ul. Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8, Jagiellońska 76

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00136788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADM.26.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 307317,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup pieca konwekcyjno- parowego 20 XGN1/1 do Kuchni Cateringowej przy ul. Krzyżanowskiej 8 oraz pieca konwekcyjno - parowego 20XGN1/1 przy ul. Kołłątaj 4- z dostawą i montażem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, część 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca zapewnia, że przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, zgodny z obowiązującymi normami, sprawny technicznie oraz przystosowany do użytkowania przez Zamawiającego.
1. Wykonawca udzieli Zamawiającemu:
a) gwarancji na sprzęt gastronomiczny 36m-cy.
- w okresie gwarancji wymaga się minimum 1 przeglądu gwarancyjnego rocznie lub w ilości przeglądów wg zaleceń producenta wliczonych w cenę oferty. Termin wykonania przeglądów zostanie każdorazowo ustalony przez strony.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia serwisu gwarancyjnego wykonywanego przez autoryzowanego przedstawiciela z czasem reakcji nie dłuższym niż 48 h od momentu zgłoszenia awarii lub usterki.
3. Podłączenie urządzenia musi wykonać autoryzowany technik sprzedawcy lub producenta, posiadający odpowiednie uprawnienia. Autoryzowany technik, podłącza i uruchamia urządzenie, sprawdza jego poprawne działanie i szkoli użytkownika z zakresu obsługi. Wypełnia i podpisuje - protokół końcowy odbioru instalacji (w dwóch egzemplarzach)
4. Wizja lokalna
Zamawiający informuje, że zaleca odbycia wizji lokalnej (w tym, w celu kontroli przyłączy , sporządzenia pomiarów) na miejscu realizacji zamówienia. W celu zorganizowania wizji lokalnej należy przesłać zgłoszenie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia pod adresem e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ .Wizja zostanie przeprowadzona w ciągu max. 1 dnia roboczego od daty zgłoszenia (w dniach od pon. – pt.) w godzinach od 7.30 do 12.30. Wizja może zostać wyznaczona najpóźniej na 4 dni przed terminem składania ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42214100-0 - Piece kuchenne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

4.5.5.) Wartość części: 179674,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup pieca konwekcyjno- parowego 10 XGN1/1 do Kuchni Cateringowej przy ul. Jagiellońskiej 76 - z dostawą i montażem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, część 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca zapewnia, że przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, zgodny z obowiązującymi normami, sprawny technicznie oraz przystosowany do użytkowania przez Zamawiającego.
1. Wykonawca udzieli Zamawiającemu:
a) gwarancji na sprzęt gastronomiczny 36m-cy.
- w okresie gwarancji wymaga się minimum 1 przeglądu gwarancyjnego rocznie lub w ilości przeglądów wg zaleceń producenta wliczonych w cenę oferty. Termin wykonania przeglądów zostanie każdorazowo ustalony przez strony.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia serwisu gwarancyjnego wykonywanego przez autoryzowanego przedstawiciela z czasem reakcji nie dłuższym niż 48 h od momentu zgłoszenia awarii lub usterki.
3. Podłączenie urządzenia musi wykonać autoryzowany technik sprzedawcy lub producenta, posiadający odpowiednie uprawnienia. Autoryzowany technik, podłącza i uruchamia urządzenie, sprawdza jego poprawne działanie i szkoli użytkownika z zakresu obsługi. Wypełnia i podpisuje - protokół końcowy odbioru instalacji (w dwóch egzemplarzach)
4. Wizja lokalna
Zamawiający informuje, że zaleca odbycia wizji lokalnej (w tym, w celu kontroli przyłączy , sporządzenia pomiarów) na miejscu realizacji zamówienia. W celu zorganizowania wizji lokalnej należy przesłać zgłoszenie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia pod adresem e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ .Wizja zostanie przeprowadzona w ciągu max. 1 dnia roboczego od daty zgłoszenia (w dniach od pon. – pt.) w godzinach od 7.30 do 12.30. Wizja może zostać wyznaczona najpóźniej na 4 dni przed terminem składania ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42214100-0 - Piece kuchenne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

4.5.5.) Wartość części: 43902,44 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup zmywarki kapturowej do Kuchni Cateringowej przy ul. Jagiellońska 76 oraz zmywarki frontowej przy ul. Kołłątaja 4 w Kielcach - z dostawą i montażem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 część 3 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia

Wykonawca zapewnia, że przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, zgodny z obowiązującymi normami, sprawny technicznie oraz przystosowany do użytkowania przez Zamawiającego.
1. Wykonawca udzieli Zamawiającemu:
a) gwarancji na sprzęt gastronomiczny 36m-cy.
- w okresie gwarancji wymaga się minimum 1 przeglądu gwarancyjnego rocznie lub w ilości przeglądów wg zaleceń producenta wliczonych w cenę oferty. Termin wykonania przeglądów zostanie każdorazowo ustalony przez strony.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia serwisu gwarancyjnego wykonywanego przez autoryzowanego przedstawiciela z czasem reakcji nie dłuższym niż 48 h od momentu zgłoszenia awarii lub usterki.
3. Podłączenie urządzenia musi wykonać autoryzowany technik sprzedawcy lub producenta, posiadający odpowiednie uprawnienia. Autoryzowany technik, podłącza i uruchamia urządzenie, sprawdza jego poprawne działanie i szkoli użytkownika z zakresu obsługi. Wypełnia i podpisuje - protokół końcowy odbioru instalacji (w dwóch egzemplarzach)
4. Wizja lokalna
Zamawiający informuje, że zaleca odbycia wizji lokalnej (w tym, w celu kontroli przyłączy , sporządzenia pomiarów) na miejscu realizacji zamówienia. W celu zorganizowania wizji lokalnej należy przesłać zgłoszenie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia pod adresem e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ .Wizja zostanie przeprowadzona w ciągu max. 1 dnia roboczego od daty zgłoszenia (w dniach od pon. – pt.) w godzinach od 7.30 do 12.30. Wizja może zostać wyznaczona najpóźniej na 4 dni przed terminem składania ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42959000-3 - Zmywarki do naczyń inne niż używane w gospodarstwie domowym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

4.5.5.) Wartość części: 83739,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172802,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438864,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172802,7 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tast Piotr Świerczyński sp.j

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 291018069

7.3.3) Ulica: Kolberga 4

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-620

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172802,7 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51506,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122636,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51506,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tast Piotr świerczyński sp.j

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 291018069

7.3.3) Ulica: Kolberga 4

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-620

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51506,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119306,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290341,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122236,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Restaurator service s,c

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 291197327

7.3.3) Ulica: Ks.J.Popiełuszki 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-590

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119306,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30
2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy