Przebudowa oświetlenia ul. Sewerynów oraz wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych przez ul. Oboźną na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398386
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 13:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d51f4606-c685-41df-938f-b3e08117a8dd
- Identyfikator
- 5260035127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398386 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oświetlenia ul. Sewerynów oraz wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych przez ul. Oboźną na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZTP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010496921
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-261
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bom@ztp.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ztp.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ztp.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa oświetlenia ul. Sewerynów oraz wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych przez ul. Oboźną na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d51f4606-c685-41df-938f-b3e08117a8dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029886/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zielone i doświetlone ulice, czyli przywracamy stylowe latarnie na ulicach Śródmieścia - BO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314465
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZTP-IV.26.35.2026.KBI Zp–35/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oświetlenia ul. Sewerynów obejmująca wymianę istniejących latarni ulicznych na latarnie stylowe typu „Pastorał Warszawski” ze źródłem światła LED oraz wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych przez ul. Oboźną na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, w ramach projektu budżetu obywatelskiego 2025 nr 1294 pn. „Zielone i doświetlone ulice Śródmieścia”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa następująca dokumentacja:
1) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt wykonawczy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ;
3) Przedmiar robót służący do celów informacyjno-pomocniczych, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ,
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.Oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 12 ustawy Pzp - Wykonawcy nie wyrazili pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |