Współorganizacja Mistrzostw Świata Kadetów, Juniorów oraz U21 w karate 14-18 Października 2026 r.
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-19 13:25
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych
Wykonawcy
1 przyznane
POLSKA UNIA KARATEBielsko-Biała, PL · lot 0
440 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.