Modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska w Niesułowicach.

Gmina Olkusz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00398407
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00398407/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-19 13:25
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dafd097f-804a-4578-ba18-7761773ef388
Identyfikator
6371998042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-19

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398407 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska w Niesułowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Olkusz

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.7.) Numer telefonu: 326260100

1.4.8.) Numer faksu: 326260217

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dafd097f-804a-4578-ba18-7761773ef388

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398407

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00216548

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska w Niesułowicach.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska w Niesułowicach.
W zakres prac wchodzi w szczególności - utwardzenie terenu działki gminnej w Niesułowicach nr. ewid. 1449:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne z odwozem materiałów wraz z utylizacją,
- profilowanie i zagęszczanie mechaniczne koryta,
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego w układzie warstw: dolna 20 cm warstwa górna 15 cm,
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego w układzie warstw: warstwa wiążąca 4 cm i ścieralna 4 cm,
- prace wykończeniowe obustronne pobocza o szer. 25 cm i prace porządkowe plantowanie terenu,
- wykonanie robót towarzyszących tym pracom.
Ogółem długość drogi ok. 26,00 mb.
Powierzchnia nawierzchni objętej zamówieniem 78,00 m2. Szerokość 3,00 m.

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „GAMEX” Grzegorz Żurek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6370112668

4.3.4.) Miejscowość: Osiek

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-300

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 19177,90 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00260713/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 19177,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane