Wykonanie robót budowlanych, (...) realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa systemu klimatyzacji w Ośrodku Rozbrat (kod zadania: C/OM/VIII/P1/61)
Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398477
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398477/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 13:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b048ea8-ca61-4f36-a494-8fdf512c2914
- Identyfikator
- 5262519160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398477 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych, (...) realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa systemu klimatyzacji w Ośrodku Rozbrat (kod zadania: C/OM/VIII/P1/61)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189671
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rozbrat 26
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-429
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aktywnawarszawa.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b048ea8-ca61-4f36-a494-8fdf512c2914
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398477
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00619082
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych, (...) realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa systemu klimatyzacji w Ośrodku Rozbrat (kod zadania: C/OM/VIII/P1/61)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na montażu kompletnej instalacji systemu klimatyzacji w budynku ul. Rozbrat 26 w Warszawie.
Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia.
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę oraz Podwykonawcę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia w trakcie realizacji zamówienia, z wyłączeniem osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.
Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRUPA PLUS-BAU Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5342644134
4.3.4.) Miejscowość: Kotowice
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 447474,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00211621/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 447474,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania umowy został określony w umowie na dzień 22.07.2026 r., przy czym przez wykonanie umowy należy rozumieć zgłoszenie przez Wykonawcę wykonanego przedmiotu umowy do odbioru.Wykonawca zgłosił gotowość do odbioru w dniu 22.07.2026 r. Zamawiający powołał Komisję i ustalił termin rozpoczęcia czynności odbiorowych na dzień 31.07.2026 r. W toku czynności Zamawiający stwierdził, że wykonany Przedmiot Umowy posiada wady i wyznaczył termin na ich usunięcie do dnia 07.08.2026 r., zgodnie z § 7 ust. 6 Umowy. Wykonawca w dniu 07.08.2026 r. zgłosił ponownie gotowość do odbioru końcowego. Zamawiający wyznaczył termin odbioru końcowego na dzień 12.08.2026 r. Komisja odbiorowa podpisała protokół końcowy odbioru prac w dniu 12.08.2026 r. Zadanie zostało zakończone.
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |