06/2024 Demontaż starego kotła gazowego Sprzedaż, dostawa , oraz montaż nowego kotła gazowego wraz z uruchomieniem w kotłowni Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W NIDZICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00456085
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00456085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-13 12:08
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-688b0dd5-3ac0-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 9840078782
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie kotłów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456085 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
06/2024 Demontaż starego kotła gazowego Sprzedaż, dostawa , oraz montaż nowego kotła gazowego wraz z uruchomieniem w kotłowni Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W NIDZICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306561
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 23
1.5.2.) Miejscowość: Nidzica
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.tkaczyk@zoz.nidzica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoz.nidzica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-688b0dd5-3ac0-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
06/2024 Demontaż starego kotła gazowego Sprzedaż, dostawa , oraz montaż nowego kotła gazowego wraz z uruchomieniem w kotłowni Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-688b0dd5-3ac0-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013042/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 06/2024 Sprzedaż, dostawa , demontaż starego oraz montaż nowego kotła wraz z uruchomieniem w kotłowni Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 06/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem Zamówienia jest sprzedaż, dostawa , demontaż starego oraz montaż nowego kotła gazowego wraz z uruchomieniem w kotłowni Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy – szczegółowo opisany w załączniku numer 3 do SWZ.
2. Szczegółowy zakres robót w ramach ww. zadania został określony w załączniku nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota najniższej oferty, przekraczała kwotę jaką zamawiający chciał przeznaczyć na sfinansowanie postępowaniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213117,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213117,89 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |