Remont nawierzchni dróg i parkingów na terenie wsi popegeerowskich w miejscowościach: Parlin, Parlinek, Dąbrowa.
GMINA DĄBROWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398552
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398552/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 13:56
- Lokalizacja
- Dąbrowa, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa523b5f-935f-428c-9fe9-ff5372cdbdeb
- Identyfikator
- 5571648518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398552 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg i parkingów na terenie wsi popegeerowskich w miejscowościach: Parlin, Parlinek, Dąbrowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350820
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kasztanowa 16
1.4.2.) Miejscowość: Dąbrowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 88-306
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 52 315 32 15
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.ciszak@ug-dabrowa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ug-dabrowa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa523b5f-935f-428c-9fe9-ff5372cdbdeb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398552
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00169446
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont nawierzchni dróg i parkingów na terenie wsi popegeerowskich w miejscowościach: Parlin, Parlinek, Dąbrowa.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia stanowi remont dróg gminnych, tj.:
1)Utwardzenie nawierzchni placu na terenie dz. 187/4 w m. Dąbrowa.
2)Utwardzenie nawierzchni placu przy świetlicy wiejskiej w m. Dąbrowa.
3)Utwardzenie nawierzchni placu przy remizie OSP w m. Parlin.
4)Remont odcinka drogi 140108 Parlinek – Chwałowo w m. Parlinek.
5)Utwardzenie nawierzchni placu przy świetlicy wiejskiej w m. Parlin.
6)Remont drogi wewnętrznej 140153 Parlinek – Dwie Tonie w m. Parlinek.
7)Remont drogi wewnętrznej 140156 w m. Parlin.
8)Remont drogi wewnętrznej 140152 przy świetlicy wiejskiej w m. Parlinek.
9)Wzmocnienie nawierzchni placu przy garażach, dz. nr 380 w m. Dąbrowa.
10)Remont drogi gminnej nr 140105 (wzdłuż budynków wielorodzinnych) w Parlinku.
11)Remont ulicy Wiśniowej (drogi gminnej nr 140161) w Dąbrowie.
12)Remont drogi gminnej nr 140103 Parlin – Nowa Wieś.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do każdej z ww. dróg został zawarty w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach stanowiących załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH INODROG SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5560003976
4.3.3.) Ulica: BUDOWLANA
4.3.4.) Miejscowość: INOWROCŁAW
4.3.5.) Kod pocztowy: 88-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3027036,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00279205/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania robót
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania z uwagi na roboty dodatkowe
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
waloryzacja wynagrodzenia zmiana terminu i zmiana wynagrodzenia - waloryzacja wynagrodzenia z uwagi na okoliczności niezależne od wykonawcy i niemożliwe do przewidzenia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Ponadto wystąpiły okoliczności niezależne od wykonawcy powodujące wydłużenie czasu realizacji robót i wzrost wynagrodzenia
5.4.6.) Wartość zmiany: 117298,07
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3144334,84 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |