Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Podwody Kolonia
Gmina Bełchatów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398554
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398554/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-19 13:57
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-daafd30e-691b-445a-9797-1ed2a1ef054c
- Identyfikator
- 7692054368
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398554 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Podwody Kolonia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bełchatów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648215
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 13
1.4.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugbelchatow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbelchatow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daafd30e-691b-445a-9797-1ed2a1ef054c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398554
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00276498
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Podwody Kolonia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Podwody Kolonia.
Lokalizacja inwestycji: dz. nr ewid. 182/3, 182/4, 423, 425, 514, 488, 487/3, obręb Podwody Kolonia, gm. Bełchatów.
Zakres prac został szczegółowo opisany we wzorze umowy oraz dokumentacji projektowej.
3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
1 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692220795
4.3.4.) Miejscowość: Bełchatów
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-400
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 60000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00322423/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 60000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy - Roboty budowlane |