Świadczenie usług przewozowych uczniów niepełnosprawnych do i ze szkół specjalnych oraz ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych i socjoterapeutycznych w okresie od 01.09.2026r. do 30.06.2027r.
GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00398594
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-19 14:04
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6722023427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-19
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
Wykonawcy
1 przyznane
WACŁAW STASIULEWICZWołuszewo 3, PL · lot 0
573 605,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.