Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach - Znak sprawy 7/2025. Zamówienie z wolnej reki.

Dom Pomocy Społecznej w Klisinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00208908
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00208908/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-28 14:08
Lokalizacja
Lisięcice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-957d2382-18de-42ad-8ea4-21ff257a4782
Identyfikator
7481048649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneTynkowanieKładzenie płytek

Wykonawcy

1 przyznane

KAMILA TAŁANDAGłubczyce, PL · lot 0
165 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00208908 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach - Znak sprawy 7/2025. Zamówienie z wolnej reki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Klisinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klisino 100

1.5.2.) Miejscowość: Lisięcice

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-118

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774857593

1.5.8.) Numer faksu: 774857593

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dpsklisino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps-klisino.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Dom Pomocy Społecznej w Klisinie - jednostka budżetowa Powiatu Głubczyckiego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach - Znak sprawy 7/2025. Zamówienie z wolnej reki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957d2382-18de-42ad-8ea4-21ff257a4782

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208908

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015355/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach - Znak sprawy 7/2025. Zamówienie z wolnej ręki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00204742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Powody zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki:
Art. 305 pkt 2 ustawy Pzp:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

Zamawiający przeprowadził postępowanie nr 5/2025 na Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach. W przedmiotowym postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a6b24598-75f7-4e14-ba0d-264795e0faf5

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 136573,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach - Znak sprawy 7/2025. Zamówienie z wolnej ręki.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku A w Domu Pomocy Społecznej w Klisinie Filia w Bliszczycach. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy przy użyciu materiałów dostarczonych przez Zamawiającego. Przedmiar robót nie obejmuje kosztów materiałów, Wykonawca w ofercie wycenia tylko robociznę i pracę sprzętu. Rozliczenie przedmiotu zamówienia jest ryczałtowe. Wykonawca sporządza kalkulację na podstawie niniejszych opisów, wymagań, przedmiarów robót. Przedmiar robót jest jednocześnie technologią wykonania przedmiotu zamówienia.
Zakres prac:
- roboty rozbiórkowe, wykucie bruzd, demontaż drzwi,
- roboty budowlane, uzupełnienie tynków, wymiana okien, malowanie farbami emulsyjnymi, okładziny podłogowe z płytek, renowacja dachów, nawierzchnie z kostki brukowej.
Wykonawca winien uwzględnić w ofercie inne koszty robót, które są niezbędne do wykonania zadania w tym również wszelkich uzgodnień.

Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w celu zapoznania się ze stanem faktycznym terenu budowy, miejscem dostaw, montażu. Wizja lokalna możliwa jest do przeprowadzenia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej od pn-pt (w dni robocze) w godz. od 08.30 - 13.00. Przed przyjazdem należy uzgodnić wizytę z pracownikiem DPS w Klisinie: tel. 77 4857593 wew. 43, e-mail: zp@dpsklisino.pl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MaxPlus Kamila Tałanda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263040767

7.3.3) Ulica: ul Grunwaldzka 17

7.3.4) Miejscowość: Głubczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 48-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane